Jsi máma a toužíš dělat něco svého?

 

Toužíš po seberealizaci?

 

Využij čas s dětmi k objevení svého potenciálu a postav si základy pro své podnikání v období mateřství.

Tak kdy jindy, než právě teď?

Víme, že období mateřství je tou nejlepší dobou, kdy začít.

Vytvořily jsme Klub podnikavých maminek proto, abychom pomohly co nejvíce ženám objevit svůj potenciál a začít ho realizovat ve formě podnikání.

 

Víme, jak náročné je skloubit děti a práci, a také víme, že my ženy chceme a potřebujeme tvořit.

 

A víme, že i s dětmi to je možné, dokonce často NUTNÉ!

 

Pojďme se podívat na to, co vám Klub Podnikavých maminek přinese:

 • Najdeme tvé jedinečné téma

 • Postavíme reálné základy podnikání

 • Přitáhneme do života hojnost a naučíme tě s ní pracovat

 • A to vše nikoliv na úkor dětí, ale v jejich prospěch!

V klubu se zaměřujeme na níže popsaná témata, která vnímáme jako klíčová pro maminku s touhou realizovat se v podnikání s dětmi na klíně. 

Nosnou konstrukcí našeho Klubu jsou tyto moduly:

 • Integrita

  Jak postavit podnikání na pevných základech a v souladu s naší osobností?
 • Jedinečnost

  Jak najít své téma? Jak využít svých kladných, ale i záporných stránek?
 • Nástroje

  Co všechno podnikání obnáší a jak své podnikání začít realizovat?
 • Prostor

  Jak najít své místo nejenom v pracovně, ale i ve vztazích?
 • Finance

  Jak do svého života přilákat prosperitu? Jak hospodařit s financemi doma i v podnikání?
 • Čas a děti

  Jak skloubit podnikání a péči o děti?
 • Povinnosti

  Jak si založit živnostenský list a jak komunikovat se všemi příslušnými úřady?
 • Ženství

  Jak využít své ženské kvality i v podnikatelském světě?

Pro jakou ženu je klub určen?

 • kterou neuspokojuje se jen starat o děti a domácnost
 • která touží po seberealizaci
 • která chce vzít život do svých rukou, chce objevit své talenty a touhy a nabídnout je světu
 • která se nechce vrátit po rodičovské dovolené zpět do bývalého zaměstnání
 • která chce ukazovat svým dětem jiný svět
 • která chce tvořit
 • která chce své rodině přinést více příjmu

Poznáváš se? Jestli ano, tak neváhej a přidej se k nám. Těšíme se na tebe uvnitř.

Jak to u nás vypadá?

Pojď nakouknout 🙂

Kliknutím na obrázky se podívej, jak to vypadá uvnitř.

Podívej se na krátké video, jak to u nás vypadá

KDO TĚ BUDE KLUBEM PROVÁZET?

No, kdo jiný než my 🙂

Monika Švejdová
Monika Švejdová
Zakladatelka projektu Podnikající máma

Máma Marečka, online podnikatelka, vizionářka milující výzvy, motivátorka a podporovatelka žen, které si v období mateřství chtějí začít stavět základy pro své podnikání.

Martina Mikolášová
Martina Mikolášová
spoluautorka projektu Podnikající máma

Máma tří báječných dětí s vlastním názorem. Žena provádějící maminky skrze trable i radosti mateřství a životní filozofka, která se jednoduše nesmíří s přežíváním.

Co o klubu říkají...

Klub pro podnikavé maminky neodpustí žádné mamince vůbec nic. V oblasti osobního rozvoje a kariérového poradenství, a teď nově i jako začínající podnikatelka - maminka se pohybuji už mnoho let. Je to až k neuvěření, ale tento kurz nabízí vše důležité opravdu přehledně, strukturovaně a přitom prakticky, evidentně podloženo mnoha zkušenostmi. Vše, co žena potřebuje vědět o sobě, o svém podnikání i o podnikání obecně, o mateřství v podnikání... A není to nuda! Je to "jen" cesta k sobe vydlážděná spoustou cvičeními, moudrých inspiraci a zkušeností... A vedoucí přes vás, maminky podnikatelky, dál do světa ke klientům, institucím, financím... Zkrátka, dovoluji si říct, že k tomuto kurzu stačí už jen chuť podnikat, ochota na sobě a na svém podnikání pracovat... A domnívám se, ze úspěch je nevyhnutelný! Ano, a samozřejmě čas...ale ten neexistuje, jak se dozvíte v jednom z videi;)

Helenka Jiránkovámaminka malé Šárky, psycholožka

Musím se přiznat, že jsem na začátku nevěděla, co od Klubu očekávat. Jsem na mateřské s mladším synkem teprve rok a půl a nějaké to hledání zaměstnání či vlastního prostoru k podnikání se zdá tak daleko a myslím, že mne ještě chvíli nečeká. ( I když kdoví). Možná si myslíte, že propojit “podnikání”” a “mateřství” nejde. Že nejde dělat práci, která mne baví aniž by to bylo na úkor rodiny. Ale ono to jde!! Klubz Podnikavých maminek je propojením všeho, co je nám blízké a přirozené jako maminkám a zároveň pomáhá nalézt naše sny a touhy na poli pracovním. Dává nám prostor přijmout sebe sama, naše kladné stránky i talenty, nalézat potenciál, ale také si uvědomíme, kde máme nedostatky, z čeho pramení, zda na nich chceme pracovat nebo si uvědomíme, kudy jít vlastně nechceme. Je to cesta, která začíná u nás samotných. Být mámou podnikající není jen o rozdělení toho co jsem teď (maminkou) a co budu potom (podnikatelkou), protože už navždy budeme maminkami a teď je vše věcí priorit, kompromisů a dělení času. Klub podnikavých maminek se zabývá i těmito stránkami. Ukazuje jak si udělat prostor a čas na rodinu i práci, pomůže se záležitostmi ohledně práce s penězi nebo praktickými věcmi do začátku podnikání. Celým kurzem vás provedou dvě příjemné ženy, Martina a Monika, které vědí, o čem hovoří a mnohé mají za sebou. Obě jsou přirozené a opravdové. Obě jsou matkami. Pracujícími matkami. Není to Klub plný pouček, biflování nebo jen odkazů na knihy. Nenajdete v něm ani ultimátní návod na život. Je to Klub se svěžím přístupem o otevírání přirozenosti, která vychází z nás, z naší jedinečnosti a individuality (ano každá máme jiné motivace, jiné sny a plány, jiné potřeby) a zároveň systematicky a nenásilně provádí mnoha fundovanými videi a praktickými cvičeními a postupně skrz ně nachází a plní cíle té naší cesty. Plníme si je my samy. Každé cvičení nás totiž posune dál, přinese další otázky i odpovědi. Byla bych ráda, kdyby Klub Podnikavých maminek pomohl mnoha ženám v tom, najít sílu a čas pro vlastní podnikání, otevřít svůj potenciál. Myslím, že všechno půjde, když my samy tomu dáme prostor a přestaneme se bát. Martině a Monice přeji hodně zdaru a spokojených klientek.

Mgr. Iveta Matouškovámaminka dvou dětí, specialista na sociální práce se zaměřením na psychologii

Holky z Klubu Podnikavých maminek vytvořily opravdu propracovaný soubor lekcí, které vás systematicky donutí se zamyslet nad svým životem, svým já a svými sny. Ikdyž já už jsem se vydala na cestu podnikaní a jsem maminka, tak mě moduly překvapily a donutily zamyslet se nad prioritami. Jsou motivující a splňují na 100% to, co od vstupu do Klubu očekáváte. Jsou to opravdu zkušené maminky, které vědí o čem mluví:) .

Andrea Dybová - andreadybova.czmaminka a zakladatelka blogu andreadybova.cz , na kterém inspiruje další ženy a maminky k tomu, aby si vytvořily samy originální domov.

Klub podnikavých maminek je přesně to, co jsem potřebovala, když jsem začínala. Nejen, že se v něm dozvím o nástrojích a o tom, co k podnikání potřebuji, ale najdu tu i kapitoly týkající se osobního rozvoje a podnikání s dětmi. Tenkrát jsem potřebovala slyšet, že to, co dělám je v pořádku a nemusím se proto cítit jako špatná máma. Musela jsem si k tomu dojít sama a to hodně dlouhou cestou. Tady je to všechno pěkně pod „jednou střechou“ a všem ženám, ať už maminky jsou nebo se chystají maminkami být, a plánují vrhnout se do podnikání, klub mohu jednoznačně doporučit. Díky moc za cenné rady, inspiraci a za všechny ty důležité informace.

Erika Čákorová - erikacakorova.czautorka projektu EBOOK s úsměvem, autorka online kurzu Vydělávejte LIVE

Moje dcera je mým hnacím motorem a motivací. Chci ji něco předat. To něco mohou být moje vědomosti, ale také lásku, spokojenost, harmonii v životě, finance atd. Když jsem nebyla spokojená, nebyla ani moje dcera, i když pro ni bych dělala první poslední. Proto jsem se začala v prvé řadě dívat na sebe, co já chci a co mě naplňuje. Chtěla jsem se realizovat, něco dělat, co jí budu moc později předat a jít ji tak příkladem. Stačilo rozhodnutí a začala jsem. Proto doporučuji všem maminkám tento úžasný Klub Ponikavých maminek. Je to ucelený balíček, jak začít podnikat a jak něčeho dosáhnout. Opravdu praktické kroky, které vás nakopnout. A to není všechno, je tam úžasná atmosféra a podpora a to je někdy víc na naší cestě směrem nahoru. Já sama jsem se zapojila, jsem součástí a předám vám informace o tom, jaký přínos pro nás mají meditace. Pokud cítíte touhu a čtete moje řádky, nejste tu náhodou a je to přesně to pravé pro vás. Zapojte se, nebudete litovat naopak velmi mnoho získáte pro sebe a tím i pro vaše děti.

Růžena Nekudová - ruzenanekudova.czautorka knihy Vezení jako dar a průvodkyně hladinou alfa

A kolik to celé stojí?

Víme, jak to chodí, a víme, že kurzy "forever" velmi rychle zapadnou mezi kupu povinností, které v této rychlé a informacemi přehlcené době máme.

Proto jsme přemýšlely, jak tě co nejvíce podpořit, abys skutečně prošla všemi moduly a začala si podnikat v oblasti, která je ti blízká a v které vnímáš smysl.

Členství v klubu je proto roční a celou dobu ti budeme stát po boku.

Během této doby můžeš vše, co ti klub nabízí, aplikovat do své praxe.

V klubu jsme stále akční a přinášíme do něj pravidelně nový a nový obsah.

Můžeš se těšit na inspiraci a motivaci. Budeme mít svoji skupinu pro sdílení svých úspěchů, ale i svých těžších chvilek. Síla skupiny je motivující a nenecháme tě se v tom plácat samotnou. 

Jako první budeš vědět o všech akcí, které se budou konat a jako členka Klubu budeš mít mnoho výhod, oproti maminkám venku.

Věříme, že tě klub maximálně obohatí a pomůže ti ke změně, po které toužíš.

Cena členství v Klubu na jeden rok je nyní 3 260 Kč.

Když si to rozpočítáme na měsíce, tak tě vyjde Klub měsíčně na 272 Kč.

A uznej sama, kolik peněz měsíčně utratíš za jiné věci, které ani nevyužiješ. Tak proč neinvestovat tuto malou částku do sebe sama?

Rády děláme ostatním radost a máme pro tebe ještě něco navíc...

Pokud se nyní rozhodneš vstoupit do Klubu podnikavých maminek,

dostaneš od nás dárky v hodnotě 1860Kč.

A co konkrétně získáš?

Meditaci Žij svůj potenciál

Meditaci "Žij svůj potenciál" pro tebe vytvořila Martina Mikolášová. Tato úžasná meditace doprovázena hudbou od Maok, nám přináší uvědomění toho, že každá z nás máme v sobě obrovský tvořivý potenciál. Každá z nás máme v sobě úžasné dary, které můžeme dát světu.  Tato meditace vám pomůže procítit vlastní jedinečnost, uvědomit si své dary a bude tě motivovat k žití svého potenciálu naplno.

 

Pohádkové narozeniny pro děti

Abychom nezapomínaly na naše skvělé děti, máme pro tebe mini ebook Pohádkové narozeniny pro děti s návodem na výrobu narozeninové víly od Kateřiny Venzarové.

 

Moje cena - metoda EFT

Jak si uvědomit svoji cenu pomocí metody EFT v MP4. Tento bonus pro tebe připravila zkušená koučka a lektorka známé metody EFT Linda Berger.

 

Jak upravit eBook ve wordu

Erika Čákorová pro tebe vytvořila ryze praktickou věc. Je to praktický návod, jak upravit eBook ve wordu. A věřím, že se bude hodit.

 

A tím nekončíme!

Další dárečky se pro Tebe chystají 🙂

Třeba Růženka Nekudová pro tebe právě teď chystá meditaci. Nech se překvapit. 🙂

Často kladené otázky

Jaká je výhoda začít podnikat na rodičovské dovolené?

Největší výhoda oproti klasickým podnikatelům, které nejsou na rodičovské dovolené je ta, že tvoje podnikání je na tzv. vedlejší činnost. A to znamená, že nemusíš platit každý měsíc odvody na sociální a zdravotní pojištění. Tento náklad se pohybuje okolo 4000 Kč. Jako další obrovskou výhodu vidím v tom, že máš 4 roky na to něco ve svém životě změnit. Začít si pomalu vytvářet krok po krůčku stabilní základy svého podnikání a až Ti skončí rodičovská, tak se nebudeš muset rozhodovat, zda se vrátit do bývalého zaměstnání. Budeš si moci sama plánovat strávený čas mezi svým podnikáním a dětmi.

Už takhle to sotva stíhám. Zvládnu i podnikání?

Určitě to nebude tak rychle, jako kdyby ses nestarala o děti. Pokud ale v sobě máš touhu tvořit a "jenom" péče o děti tě neuspokojuje, stejně tě to bude "nutit" něco dělat. A díky dětem, jejich zpětné vazbě v podobě zrcadla, poznáme sebe sama jako nikdy předtím. Můžeš o mateřské sledovat seriály a brouzdat po facebooku, nebo se pustit do rozvoje vlastního potenciálu, najít to, co tě skutečně baví a začít se tím postupně živit.

Co když to nevyjde?

Ano i to se samozřejmě může stát. V životě jsou různá situace, kdy zažíváme vzestupy a pády. A kdyby se nepovedlo nic z toho, co jsi si plánovala, nevadí. Víš, že jsi to zkusila. Kdybys to nezkusila, tak bys toho mohla časem litovat. Ale myslím si, že pokud člověk má odhodlání něco změnit a udělá vše proto, aby se pohnul z bodu A do bodu B, vždycky to vyjde. Je to jen otázka času a zde je důležité uvědomění toho, že vše není hned. Změna je proces, někdy je to záležitost měsíců a roků. Důležité je vytrvat a nevzdávat se před cílem.

Co když zjistím, že Klub podnikavých maminek není pro mne?

Pokud do 14 dnů po vstupu do klub zjistíš, že klub nesplnil tvoje očekávání. Napíšeš nám to na info@podnikajicimama.cz a my ti vrátíme peníze zpět bez otázek:)

Pokud do čtrnácti dnů po vstoupení do klubu zjistíš, že to není pro tebe, vrátíme ti tvé peníze za členství zpět a nebudeme se tě na nic ptát!

Kdybys potřebovala cokoli o Klubu vědět, napiš nám na

info@podnikajicimama.cz

a rády ti tvé otázky zodpovíme:)

Tak co? Láká tě objevení svého potenciálu? 

Chceš tento potenciál rozvinout a začít se živit tím, co tě baví?

Chceš svým dětem ukázat spokojenější maminku a bohatší svět?

Víme, že ano!

Těšíme se na tebe uvnitř 🙂

Monika a Martina