Cesta za sebehodnotou: Příběh Terezy Pilařové

Teď už vím, kdo jsem, ale nebývalo tomu tak

Tereza Pilařová, maminka skvělého syna, milující žena a podnikající máma. S Terezou Pilařovou se můžete seznámit osobně, můžete její inspiraci sledovat na facebooku i na instagramu. Objevíte Terezu, jako vášnivou podporovatelku maminek, které se chtějí začít smysluplně realizovat. Podpoří vás v tom být mámou, která vydělává peníze a je šťastná s dětmi doma.

Ano, všechny tyto role v mém životě mají důležité místo. A přesto jsem normální holka, jako každá z nás. Holka, co má své sny ale i své strachy. Holka, co pracuje na tom být šťastná, ale občas to moc nejde a brečí do polštáře. Jsem žena, jako každá jiná a přesto jsme každá jedinečná.

Jak si tak proplouvám životem, někdy přijdou vlny, které mě doslova semelou. Například rodičovství. Být rodič, je škola života. To se mnou budete určitě souhlasit. Stát se mámou mi změnilo život od základu. Já se změnila. Nikdy bych to nevrátila zpátky, tu dobu před synem. Jsem šťastná, že ho mám.

ALE

Ale díky mateřství se začalo probouzet spoustu mých strachů a bloků. Moje sebehodnota a sebeláska dostávala pořádné zkoušky. Ztratila jsem se, ztratila jsem sama sebe. Neznala jsem ani odpověď na otázku “Co máš ráda? Co ti dělá radost?“.

Když syn povyrostl, pustila jsem se do podnikání. A ejhle. Tam nastal kámen úrazu. Má někam zaběhnutá sebehodnota mi dost bránila, nejen v podnikání ale i v osobním životě, žít sama sebe naplno.

Jaký je tvůj potenciál? Co je tvou vášní?

Tak na tyto otázky jsem vůbec ale vůbec neznala odpověď. Co s tím? Osud zahrál svoje karty a mě do života přišla Monča Švejdová. Monču a její projekt Podnikající máma jsem z povzdálí už nějakou chvilku sledovala. Ale tentokrát si mou pozornost získala akčním projektem Probuď svůj potenciál. Po přečtení webovky PSP (čti Probuď svůj potenciál) jsem byla rozhodnutá, že tohle je má cesta. Že teď už prostě musím jít do akce a začít se sebou něco dělat. Dělat něco, co mě posune dál v podnikání i v mém životě vůbec.

Jdu do AKCE

A dodnes si děkuju, že jsem měla tu odvahu a zmáčkla tlačítko „Přihlásit se do programu“. To, co jsem získala, se nedá ani slovy popsat. Prošla jsem si zpracováním svých strachů, překročením komfortní zóny až po nalezení svých talentů, své radosti – svého POTENCIÁLU. Pokud by vás zajímalo mé povídání o tom, co mi program PSP dal, mrkněte na živé vysílání s Mončou, na mém facebookovém profilu.

Už se umím představit a vyjádřit svůj potenciál

A co ty? Co ty maminko, jaké jsou tvé talenty? A umíš jich využít k tomu, abys žila svůj potenciál naplno?

Moc ti přeju vědět, co ti dělá radost. Přeji každé ženě probudit svůj ženský potenciál. A proto jsem se přihlásila do VÝZVY za probuzením ženského potenciálu.

Z plna hrdla rozhlašuju do všech stran, ženy pojďte mezi nás

Nic vás to nestojí, jen minutku času – času k zamyšlení se nad svým životem. A získáte mnohem víc. Získáte podporu, povzbuzení a dobrý pocit sami ze sebe. Věnujte si chvilku času, abyste byly šťastné. Šťastná máma = šťastné dítě. Těším se na vás uvnitř výzvy, že rozproudíme ženskost a rozsvítíme naše životy.

Krásný nejen tento den, ale i ty další.

Terezka

DEJ A BUDE TI DÁNO

Daruj kaši a zachraň dětský život   >>>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.