Jak si jednoduše poradit s celulitidou [expertka na zdravou lymfu Natálie Hrdinová]

Mám tu čest představit Vám experta v oboru na zdravou lymfu Natálku Hrdinovou. Bývalou zdravotní sestru a dnes už majitelku antiagingového studia ve Znojmě, kde se jejím klientkám dějí hotové zázraky.

Jejím hlavním darem je péče a láska ke klientům. S radostí sdílím její práci do světa a podporuji její projekt, kterého jsem sama součástí.

Naty se zabývá hlavně prevencí civilizačních onemocnění, které vznikají z nezdravého lymfatického systému a ve své praxi používá antiagingové technologie na domácí použití, s kterými má excelentní výsledky.

Učí ženy, jak s těmito technologiemi pracovat, aby se cítily skvěle a měly výsledky, po kterých touží (viz. foto na konci článku).

Co se stane, když nám začne lymfa stagnovat?

Natálie: Lymfatický systém je tvořen lymfatickými vlásečnicemi, které vedou do lymfatických cest a následně do lymfatických uzlin, kde se lymfa čistí. Lymfatické uzliny jsou na těle na různých místech. Například v podpaží, v tříslech pod koleny. Když vše dobře funguje, tak v lymfatických uzlinách dochází k detoxikaci, lymfa lehce protéká naším organismem a krásně odvádí toxiny ven z těla. Naše těla jsou tak krásná a zdravá.

Problém nastává ve chvíli, kdy lymfa začne stagnovat v místech, kde jsou uzliny. Pak se stává to, že se odpad vrací zpět k buňkám a tkáním v ne pro nás dobrých místech. A projevuje se to nejčastěji otoky a nahromaděnými toxiny, které se ukáží jako ošklivé tukové polštáře na stehnech, bocích, pod podprsenkou, kde je lymfa přiškrcena.

Lymfatický systém nemá vlastní pumpu (oproti třeba oběhovému systému, kde je pumpou srdce) a její tok je ovlivňován stravou, pohybem a tlakem (lymfodrenáží). A proto kladu velký důraz na práci s tělem a lymfomasáže pomocí technologií na domácí použití.

Co tedy klientky nejvíc řeší a jak si můžou pomoc?

Natálie: Nejvíc řešíme klasické ženské partie, jako břicho, stehna, boky a zadeček.

Procedury v salónech jsou dost nákladná záležitost a jak víme, tak k tomu abychom měly jiné výsledky v životě, potřebujeme žít jiný životní styl než doposud. A co se týká celulitidy, tak to není otázka pěti návštěv v kosmetickém salóně, ale pravidelná péče o sebe na celý život.

A proto mi dává smysl ukázat ženám možnost, že to jde i jinak a učím je se o sebe starat pomocí technologií na domácí použití.

Na co se tedy se svými klientkami zaměřujete, jak pracujete?

Mým cílem je povzbudit ženy ke změně v jakémkoli věku. Když se sami sobě nelíbíme, trpí naše sebehodnota a mou misí je zvednout kolektivní sebevědomí nás žen.

Učím své klientky online, ale i u sebe v salonu, jak domácí lymfomasáží pomocí antiagingové technologie rozproudit lymfu a jak odvádět toxiny z těla. Jedná se o proceduru, která zabere každý den pár minut.

Ve vytrvalosti a konzistentní práci je klíč

Když si klientky pořídí technologii domů, mají ode mě zdarma plnou podporu a jdu s nimi celou cestu až k jejich cíli. Jsem stále s nimi. Navíc spolupracuji s Radkou Železnou a ta pro tyto ženy vytvořila šestitýdenní kurz, ve kterém je vedeme, aby neztratily motivaci a došly, tam kam chtějí.

Ono je jednoduché něco si pořídit, ale když se vám to pak válí doma v šuplíku, tak ty výsledky zkrátka nemáte. A proto tak velká podpora od nás.

Kde tě můžou ženy najít?

Protože si to doba žádá, působím nyní hodně online, ale také ve svém salóně Natallis ve Znojmě. Ale v dnešní době opravdu převážně online v bezpečném prostředí pro ženy v uzavřené Facebookové skupině, kde vás ráda uvidím.

Vím že ráda dáváš a vím, že sis pro ženy připravila krásný dárek, posdílíš ho s námi?

Ano, věřím v zákon hojnosti. A už nějaký ten čas se řídím příslovím Dej a bude ti dáno. Právě teď mám pro ženy několik voucherů na konzultaci v hodnotě 1000 Kč zdarma.

Věřím, že se tato příležitost dostane k co největšímu počtu žen, které tu péči potřebují. Platí tady, kdo dřív přijde, ten dřív mele 🙂

Jak mohou ženy využít konzultace zdarma?

Kdo toho chce využít, tak si se mnou domluvte termín na messengeru nebo klasicky skrz mobil na čísle +420 720 517 299 a sdělte mi, že jste se o mně dozvěděly přes tento článek. Poté naše konzultace proběhne zdarma.

Jak probíhá spolupráce s klientkami?

Nejčastěji přes hovor či videohovor. Rozebereme co je trápí, s čím potřebují pomoc a ukáži jim cesty a možnosti, jakým způsobem mohou řešit svou situaci. To jaké si vyberou, je už na nich 🙂

Těší mě, k jakým výsledkům klientky dojdou. Je to vždy krásné sdílení. No posuďte sami.

Výsledky mluví za vše

Vybrala jsem pro inspiraci pár výsledků, které sdílím se ženami v naší uzavřené skupiny. Děkuji všem odvážným ženám, které mi daly svolení sdílet své výsledky i zde, jste velkou inspirací!

Výzva: ŠTÍHLÁ DO PLAVEK I ŠATŮ
Každá řešíme různý stupeň CELULITIDY , některá zase OTOKY, jiná zase POVISLÉ PARTIE , KŘEČOVÉ ŽÍLY atd.
Společným jmenovatelem je ale stále
tentýž nefunkční l y m f a t i c k ý s y s t é m.
Na fotce je moje skoro švagrová, která chtěla ZEŠTÍHLIT do svatebních šatů . Nooo a já ji musela brzdit ,protože by ty šaty měla velké.
Nejen bříško, ale i zadeček a stehna se suprově vytvarovaly
Řešení tzv. Lymfatické kapsy

Bývalá kolegyně z nemocnice se chtěla přesvědčit, zda bude fungovat domácí lymfomasáž i na ni. Chápu, že vlastní zkušenost je nejlepší samozřejmě. Za poslední měsíc konzultací, jak online tak u mě ve studiu můžu potvrdit téměř totožné problémy. S přibývajícím věkem se problémy zhoršují a velice klesá sebedůvěra žen.

I starší ženy se chtějí líbit odhalené. Tohle mi dává obrovský smysl. Podporovat ženy na jejich cestě nejen k uzdravení těla, ale také duše.

Jak na celulitidu a zdravou lymfu? Chůzí , úpravou stravy a domácí lymfomasáží. Cvičením se stane pouze to , že CELULITU posilováním zpevníme , ona zatvrdne spolu se svalem , v které zůstane.
CELULITIDA JE PROBLÉM LYMFY, PROTO JI TAKÉ MUSÍME ŘEŠIT PŘES LYMFU.
A věřte, budou se dít zázraky
Na obrázku je klientka pouze po 3 lymfomasážích bez změny stravování v začátku.

Výsledek spokojené klientky, která na sobě pracuje sama doma pod vedením Natálky

Aby to nebylo jen o bříškách, tak tady jeden super výsledek po druhém ošetření technologií na domácí použití

Pokud chcete do léta VYPADAT A CÍTIT SE SKVĚLE, využijte příležitost a domluvte si KONZULTACI ZDARMA buď osobně nebo online s režimem ušitým přímo pro vás.

Těším se na vás a společnou cestu za krásným tělem a zdravou sebehodnotou. S láskou Natálie

JAK VYBUDOVAT PROSPERUJÍCÍ ONLINE PODNIKÁNÍ

série tří webinářů, který ti pomohou na cestě k úspěchu

začínáme 19.6. - 21.6. 2023  

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.