JAK SI JEDNODUŠE PORADIT

S CELULITIDOU A OTOKY

CHCEŠ ZATOČIT S CELULITIDOU A OTOKY JEDNOU PROVŽDY? TOUŽÍŠ PO HLADKÉM A ŠTÍHLÉM TĚLE?

Trápí tě nevzhledné ďolíčky na zadku a stehnech? Řešíš otoky, metličkové žíly, povadlou kůži, převislé bříško a strie?

Tak jsi tu správně 🙂 

POJĎ SI UZDRAVIT LYMFATICKÝ SYSTÉM A ZAČNI SE CÍTIT SKVĚLE VE SVÉM TĚLE


DÍKY PROPRACOVANÉMU PROGRAMU TO HRAVĚ ZVLÁDNEŠ, JAKO UŽ STOVKA ŽEN PŘED TEBOU

 • Propracovaný online program, který tě dovede k vytouženým výsledkům
 • Z pohodlí domova
 • Bez dřiny a diet
 • Šestitýdenní akční plán
 • Desítky video návodů
 • Check listy
 • Podpora od specialistek na lymfatický systém
 • Uzavřená skupina pro tvé dotazy
 • Patentovaná anti-agingová technologie na domácí použití
 • Přístup do V.I.P. eshopu na nákup produktů za velkoobchodní cenu
 • Věrnostní program
 • Uvítací dárečky v hodnotě 2638 Kč!

BEZ TVRDÉ DŘINY A DIET 

Nevěříš? Já jsem také nevěřila, dokud jsem si veškeré techniky, které jsou součástí tohoto kurzu nevyzkoušela sama na sobě. Krátkodobé řešení umí najít každý, ale změnit svůj životní styl a mít stálé výsledky jen malá hrstka z nás. 

A proto jsem sestavila tento šestitýdenní online kurz na míru každé z vás. Protože každá jsme jiná a každá potřebujeme trošku něco jiného, přestože základ je stejný.

Těším se v něm na vás společně s Natálkou Hrdinovou a Móňou Švejdovou, které mi pomáhájí toto krásné prostředí pro vás vytvořit.

Radka Železná

(specialistka na zdravou lymfu)

PRO KOHO JE TENTO KURZ VHODNÝ A CO TI PŘINESE?

Pro všechny ženy, které si chtějí uzdravit lymfatický systém a které se chtějí cítit skvěle ve svém těle. Pro ženy, které se nebojí do sebe investovat čas a peníze. Pro ženy, které pochopily, že nelze očekávat lepší výsledky a dělat věci stále stejným způsobem 😉

V kurzu nalezneš klíč ke zdravému lymfatickému systému a díky tomu omladíš své tělo, zbavíš se celulitidy, otoků a dalších neduhů, které nás ženy často trápí

PRO KOHO TENTO KURZ NENÍ?

 • Pro těhotné
 • Pro ženy, které prodělaly rakovinu nebo se s ní léčí
 • Pro ženy, které mají v těle nějaké náhrady (cizí kovová tělesa)
 • Pro ženy, které mají kardiostimulátor

Výsledky za pár týdnů

Trvalo mi opravdu dlouho, než jsem zjistila, jaké kroky ve svém životě dělat, abych uzdravila svou lymfu a zbavila se celulitidy, otoků, vyřešila si poničené bříško po porodu, zbavila se únavy a měla radost ze svého těla.

Vyzkoušela jsem toho opravdu hodně, než jsem našla systém, který opravdu funguje.

Radka Ž.

Ing. Radka Železná

zakladatelka kurzu a specialistka na zdravou lymfu

Know how, které předávám ženám v kurzu, mně samotné změnilo život

Vím, jaké to je, když je člověk na svůj problém sám. Když se mu neustále lekce opakují, když se to projektuje na těle. Když člověk zažívá pocit frustrace. Ale také vím, jaké to je, když se člověk zvedne a dojde tam, kam chce.

Moje cesta byla dlouhá, ale díky ní jsem pochopila a naučila se mnoho věcí, které v praxi dělají zázraky. A o tu praxi jde. Protože bez konání nejsou výsledky.

Pokud máme sen o krásném těle jen v hlavě a nic pro něj neuděláme, zůstává pouze snem. Ale pokud uchopíme nové informace a převedeme je z hlavy do reálného světa ve formě činů, pak začíná tvorba. A k tomu, aby bylo dílo dokonáno je potřeba konzistentní práce a vytrvalost 🙂 

A toto je kámen úrazu všech, co nemají výsledky.

Ano, je lehké sklouznout zpět do své komfortní zóny, kde nám je teploučko. Ale z té komfortní zóny výsledky nepřicházejí.

A proto vznikl tento báječný transformační online kurz, který vás naučí spousta nového o svém těle a hlavně jak s ním pracovat, abyste měly krásná a zdravá těla. Tak si dovol vstoupit 🙂 

CO NÁS ČEKÁ, CO SE NAUČÍŠ A CO ZÍSKÁŠ?

 • Dozvíš se víc do hloubky, jak funguje tvůj lymfatický systém
 • Objevíš svůj typ a skoncuješ s celulitidou
 • Dozvíš se, jak správně nastavit péči o svůj lymfatický systém
 • Dozvíš se, jak si otvírat lymfatické uzliny a odvádět tak škodliviny pryč z těla
 • Naučíš se správně dýchat, aby tvůj lymfatický systém proudil
 • Dostaneš praktické ukázky, jak provádět masáž, která rozproudí lymfatický systém v jednotlivých částech těla
 • Dozvíš se, jak se správně hýbat a stravovat, abys podpořila svůj lymfatický systém
 • Benefitem pro tebe bude zlepšení a posílení imunity, regenerace organismu a detoxikace
 • Zrychlíš metabolismus a tím rychlejší bude spalování tuků při potřebě zhubnout
 • Dozvíš se, jak se zbavit chronické únavy a alergií

6 TÝDNŮ KVALITNÍ PÉČE A HÝČKÁNÍ SVÉHO TĚLA, DUCHA I MYSLI 

 • V kurzu dostaneš kvalitní a plnohodnotnou péči. Rozmazlíme v něm tvé tělo tak, že bude chrochtat blahem jako nikdy 🙂
 • Získáš v něm ty správné návyky, jak o sebe pečovat
 • Uzdravíš konečně svou lymfu a budeš se cítit jako znovuzrozená
 • Nebudeme zůstávat jen na povrchu, ale půjdeme pěkně do nitra, kde poznáš sebe samu a přijmeš své krásné tělo
 • V tomto bezpečném prostředí se nebudeš stydět na cokoli zeptat a dostaneš odpovědi na všechny své otázky
 • Tento kurz ti přinese celoživotní užitek, když jím projdeš od začátku do konce
 • Díky kurzu ušetříš nemalé peníze, nejen že získáš kvalitní produkty za bezkonkurenční cenu na trhu, ale hlavně získáš cenné informace, které ti v žádném salónu neřeknou
 • Bude to pořádná makačka sama na sobě a bude to stát maximálně za to!

Kurz je přehledně uspořádán a veden tak, abychom dosáhly vytoužené změny. Jsou v něm názorná videa s praktickými ukázkami. Je v něm bezpečná zóna pro vaše otázky. Budeme si společně pečlivě dokumentovat celou cestu, abychom na konci měly krásné porovnání. Na zoomech se pobavíme o tom, co vám šlo a nešlo a vše vždy nastavíme tak, aby celá péče byla maximálně funkční.

S ČÍM PRACUJEME?

Pracujeme s neinvazivními antiagingovými technologiemi na domácí použití. Konkrétně s Galvanickými lázněmi neboli Galvanic Body Spa

V tomto projektu nám nejde o to, ženám prodat "nějaký" přístroj", ale jde nám o to, předat ženám knowhow, jak pečovat o svůj lymfatický systém a dát jim  kompletní péči. A hlavně dovést je k vytouženým výsledkům.

Tento kurz vám přinese velkou úsporu času, protože se naučíte ošetřovat svůj lymfatický systém v pohodlí svého domova.

S našimi klientkami máme velké úspěchy. Technologie s kterou pracujeme je velice trendy, minimalistická a velmi diskrétní. Vejde se vám do kabelky a můžete si ji vzít s sebou i na dovolenou.

Učíme ženy pravidelnosti, protože v tom je klíč.

Pravidelná péče o svůj chrám, o své tělo

Bohužel se plno žen z nevědomosti vrhá do liposukcí a dalších invazivních zákroků a za půl roku mají oči pro pláč, protože se jejich stav ještě zhoršil. Proč? Protože jakkýkoli zásah do lymfy přetíná její správný tok a pak se ženám dělají různé otoky apod.

Pokud uvažujete o liposukci, dejte si první konzultaci s odbornicí na zdravou lymfu. Ušetříte si mnoho problémů.

Technologie Galvanic body dokáže s vaším tělem úžasný věci, ale je potřeba znát určité principy, jak ho používat v souladu s naším lymfatickým systémem.

Pokud umíte s lymfatickým systémem pracovat a hodilo by se Vám při ošetření využít chytrosti a efektivnosti galvanoterapie, lze si pořídit technologii samostatně za výhodných podmínek i u nás.

Tato technologie pracuje na principu galvanických proudů, které jsou známy již víc než 70 let. Díky této technologii a speciálnímu gelu, se dokáže navrátit pokožce zpět její elasticita. Galvanic body také dokáže štěpit tuky na mikročástečky a za pomocí správných tahů, je dokážeme odvést lymfatickými cestami z těla ven.

Je hodně využíván nejen při kosmetických ošetření, pro usnadnění dodávek prospěšných složek do pokožky, revitalizaci těla, redukci viditelných projevů stárnutí, ale také v lázeňství pro jeho léčebné účinky.

Všechny tyto výhody technologie Galvanic Body Spa vás v kurzu naučíme.

Nejsi si jistá, máš otázky, potřebuješ zjistit, zda je kurz vhodný právě pro tebe?

Úplně Tě chápeme a proto využij možnost a zkonzultuj to s Natálkou. Využij konzultaci svého problému zdarma.

Natálku najdeš buď na jejím messengeru nebo

na čísle 720 517 299

Jsem neskutečně vděčná, že máme Natálku v projektu. Už je to pár let, kdy jsem u ní byla poprvé na konzultaci a začala se seznamovat s galvanoterapií na domácí použití. Miluji Natálky přístup k ženám, jak dokáže předávat své zkušenosti, rady a péči, kterou umí ušít každému na míru. I proto je to tolik oblíbená mezi klientkami. Protože vždy dokáže tak jemným způsobem pomoc druhým. Pod jejíma rukama prošlo stovky a stovky klientek. Její letitá zkušenost ve zdravotnictví a v medicínském anti agingu z ní dělá špičkového profíka v oboru. A kdo jiný než právě Natálka by o vás měla pečovat. 
Monika

Co říkají účastnice kurzu?

Dobrý den, Natálko, předně bych Vám i Radušce a Monče chtěla poděkovat za Váš kurz a úžasná videa, která do skupinky dáváte. Jsem opravdu neskutečně šťastná, že jsem Vás objevila. Cca od půli června používám Galvanic body spa. Sama na sobě výsledky vidím. Otoky jsou jen, když jsem v práci (sedavé zaměstnání). V době, kdy jsem doma, tak nohy natékají jen mírně. Dřív jsem jen vylezla z ložnice a cestou po schodech dolů jsem cítila, jak se mi lýtka napínají a bobtnají. Jsem tip, který nezadržuje vodu, ale toxiny. Celulitidu a povislou kůži na nohách mám asi od 25 (nyní 46). Lékařka se k ničemu neměla i přes to, že jsem si skoro při každé návštěvě na problém stěžovala. Jen mi sdělila, že se to bude zhoršovat, a nakonec mi bude z nohou kůží vytékat světlá tekutina. Ale žádné řešení. Přemýšlela jsem i o liposukci, ale jsem ráda, že tato bezbolestná varianta funguje a nemusím pod kudlu . Nejvíc mě teď potěšilo, že mi včera moje 15 letá dcera říká: " Mami, můžu to také používat, tobě to mega pomáhá". Měla jsem radost, že je už je to viditelné i pro okolí a ne jenom pro mě (manžela do toho nemůžu počítat, protože ten by si nevšiml i kdybych přišla domů se zelenou hlavou ).
Karin
Mému rozhodnutí pro kurz a zakoupení Galvanic body předcházelo několik prešlapů, chyb a docela dost vyhozených peněz. Vždy jsem byla štíhlá a ať jsem snědla, co jsem chtěla, tak jsem nepřibrala. Jenže před pár lety mi diagnostikovali zpomalenou funkci štítné žlázy a s tím začal můj kolotoč s přibranými kily. Podařilo se mi něco shodit a za měsíc zase něco nabrat zpět. V té době to ještě šlo a ani celulitidu jsem téměř neměla. Jenže poslední rok se vše zhoršilo. Přispěla jsem tomu samozřejmě sama, jenže to jsem ještě nevěděla, co vše dělám špatně. A celulitida se zvětšovala a já byla nešťastná každý týden víc a víc. Začala jsem doma cvičit, jenže to jsem dlouho nevydržela. Únava dělá své a nejsem ten typ, co to láme přes koleno. Takže jsem se vrhla na zázračné diety. Koupila jsem si Ketodiet. No něco malinko šlo dolů, ale takový zázrak to nebyl, jak o tom píšou. Ok, tak detox čaj a pak slim čaj. Trochu mi splasklo břicho, které jsem měla přes den často nafouklé, ale moje původní váha byla stále vzdálená. Na řadu přišly tablety. Na snížení chuti na sladké, na zrychlení metabolismu, na odbourávání tuku, na očistu jater, atd. A výsledek? Nic. A to už jsem byla opravdu zoufalá a myslela si, že mi už nic nepomůže, že se budu muset s tou celulitidou smířit a naučit žít s pár kily navíc. Pak jsem se přihlásila na webináře Radky a Natálky a teprve tam mi docvaklo, jak jsem dělala vše špatně. Čím vším si každý den zahušťuji lymfu, a proto mi nic pak nefunguje a celulitida se zhoršuje. Ještě před koncem webináře jsem byla rozhodnutá, že do toho jdu. Že tohle je to, co chci a potřebuju. A to nejen proto, abych se zbavila pár kil a celulitidy, ale hlavně že se potřebuji o sebe začít starat vnitřně, abych byla zdravější a už si neubližovala svým špatným životním stylem. P.S. Zapomněla jsem zmínit, že jsem chodila i na strojovou lymfodrenáž. Kdybych už tenkrát znala Radku a Natálku, neměla bych teď z toho na stehně zatvrdlou bouli. A to mi i ta paní vždy otevřela a masírovala ty body lymfy. Nyní jsem nadšená, že jsem objevila Galvanic body a know how, jak o sebe pečovat.
Andrea
Na FB jsem si našla pozvánku na online kurz, kde se řeší lymfatický systém, a protože se o to taky zajímám, tak jsem se přihlásila na webinář. Tam Radka moc hezky vysvětlovala, jak je důležité, aby lymfa správně fungovala a to mě přesvědčilo vstoupit do kurzu a pořídit si technologii Galvanic spa. Online kurz je úžasně zpracovaný a našla jsem tam všechno. Moc se mi líbí spolupráce s holkama a určitě kurz doporučuji na 100%. Holky jsou skvělé a každá dokáže výborně poradit. Zítra začínám také s mikrovýživou, která je v kurzu doporučena, tak za 3 měsíce dám vědět, jaké pokroky se u mě udály. Ještě jednou děkuji za vaši práci, která je přínosem pro spoustu žen.
Ivana
Jsem velmi ráda, že jsem se pro kurz rozhodla, je krásně propracovaný, jde k jádru pudla a kdykoli potřebuji pomoc nebo si nejsem jistá, zda dělám techniky správně, mohu se na holky obrátit. Oceňuji jejich profesionalitu a moc děkuji Natálce za její podporu a nastavení individuální péče mě na míru.
Petra

CENA NAŠÍ SPOLUPRÁCE S TEBOU

BĚŽNÁ CENA KURZU A TECHNOLOGIE JE

30 000 KČ

6 HLAVNÍCH MODULŮ
videa + pracovní listy + bonusy + recepty + návody + podpůrná skupina na FB
20157 Kč
PODPŮRNÉ KONZULTACE
0 Kč
1 X GALVANICKÉ LÁZNĚ
10670 Kč
HODNOTA VŠECH POLOŽEK
30827Kč

JSI TU POPRVÉ? MÁŠ JEDINEČNOU MOŽNOST ZÍSKAT VOUCHER NA KURZ V HODNOTĚ 5000 KČ!

6 HLAVNÍCH MODULŮ
videa + pracovní listy + bonusy + recepty + návody + podpůrná skupina na FB
15157 Kč
PODPŮRNÉ KONZULTACE
0 kČ
1 X GALVANICKÉ LÁZNĚ
10670 Kč
HODNOTA VŠECH POLOŽEK
25827Kč

CHCEŠ O SEBE PEČOVAT BEZ KURZU ?

CENA TECHNOLOGIE BEZ KURZU JE 

15 108 Kč  10 980Kč

1x BALÍČEK GALVANOTERAPIE
10 980 Kč

Pokud jsi se rozhodla využít této varianty,  stačí se domluvit  o dalších krocích s Natálkou Hrdinovou. 

Pro nováčky, tu máme dárek v podobě slevového voucheru 5000 Kč na Kurz!

Pokud jsi naší nabídku ještě neviděla, můžeš do 48 hodin využít slevový kód, který najdeš pod tlačítkem níže. 

Najdi kód a napiš ho do objednávkového formuláře. Poté se ti cena za kurz sníží o 5000 Kč.

TVŮJ VOUCHER V HODNOTĚ 5000 KČ VYPRŠÍ ZA

Nejčastější otázky

Jako fakt bych strašně chtěla vstoupit, ale přijde mi to moc peněz

Chápeme, že v tuto chvíli se vám zdá částka za program vysoká. Mapovaly jsme terén a zjistily jsme, že za tak velké know how a tak viditelné výsledky, je cena programu opravdu podhodnocena a do budoucna se bude určitě zvyšovat. Schválně si vygooglete jiné metody, jak se zbavit celulitidy a otoků. Na kolik procedur byste musely chodit do specializovaných salónů, kde vám navíc vzniká velká časová investice. Tento kurz je jedinečný na trhu a pomáhá stovce žen, řešit problém celulitidy a otoků v pohodlí svého domova. Navíc vám veškeré know how a technologie zůstává napořád. Nejedná se o jednorázovou návštěvu, jako je tomu v běžných salonech. Kurz se neustále rozrůstá o nové know how a je v něm velká individuální podpora. Tak i když se může zdát, že je cena vysoká, tak jde o jednorázovou vstupní investici do sebe samé a ve finále je cena z dlouhodobého hlediska nejlevnější na trhu ze všech procedur, které mají výsledky. Navíc Galvanic body má mnohem větší pole působnosti, než jen vyřešit celulitidu a otoky, ale o tom více v našem kurzu. A velkou výhodou je, že v péči o sebe můžete pokračovat třeba na dovolené (diskrétně a rychle) - dokážete si představit odjet na dovolenou a pokračovat v nějaké kůře o svou lymfu, když byste si koupily u kosmetičky 20 ošetření? A v tom je výhoda ve spolupráci s námi - žádné docházení na procedury a žádné invazivní zákroky.

Jak přesně kurz funguje?

Po objednání a zaplacení kurzu, je potřeba objednat technologii Galvanic body spa přímo u dodavatele (abyste ho získaly za velkoobchodní cenu a za nejnižší cenu na trhu) Cca týden se čeká, než k vám domů Galvanic s dárky dorazí. Tento čas je potřeba využít k přípravě. Info vám pošleme 🙂 a vrhneme se rovnou do akce. Navíc každý měsíc probíhá podpůrný zoom pro členky, kde jsme vám plně k dispozici. Kurz i Galvanic body spa vám zůstavá napořád

Co tedy vše za své peníze dostanu

Online kurz Jak si jednoduše poradit s celulitidou a otoky, pak Galvanické lázně s potřebnými produkty pro základní péči o lymfatický systém a velkou individuální podporu

Za jak dlouhou dobu budu mít výsledky?

Toto je individuální, každý máme jiné tělo a každý žijeme jiným životním stylem. Již po prvním ošetření Galvanickými lázněmi jsou krásné výsledky (zpevnění, zmírnění otoků, zeštíhlení jednotlivých partií), u celulitidy je to trochu delší doba. Někdo má výsledky po týdnu, někdo po 6 týdnech, někdo po 3 měsících. Klademe důraz na konzistentní práci a neporovnávání se. S námi ale dojde k výsledku každý, je to jen o času a o péči, kterou svému tělu dáte.

Co když už Galvanické lázně mám doma, mohu přesto do kurzu vstoupit?

Pokud již Galvanické lázně máte a chcete k nám vstoupit do kurzu, prosím kontaktujte nás pro individuální domluvu.

Dáváte Garanci vrácení peněz?

Nedáváme. A to z důvodů, že si za svou prací a za svými výsledky stojíme. Je jasné, že každý člověk je jiný a někdo má výsledky po pár dnech a někdo po týdnech. Tady je to o péči, konzistentní práci a vytrvalosti sama se sebou. Proto si pořádně rozmyslete, zda chcete naší péči a zda o spolupráci s námi na 100% stojíte.

Co když se mi Galvanic body spa rozbije?

I to se může stát. Je to jenom technologie. Stejně jako nový Samsung nebo I Phone se někdy porouchá, tak tady je to stejné. Rozdíl je v tom, že u nás je reklamace opravdu rychlá a hned Vám zajistíme nový, bez průtahů a reklamačních kliček.

Co když nechci kurz, ale chci jen Galvanic body spa?

Vyjdeme vám vstříc. Stačí se s námi spojit a domluvíme se individuálně.

JAK S NÁMI SPOLUPRÁCE FUNGUJE?

Naší prioritou je, aby ženy měly výsledky, a proto je pro nás nadstandartní péče o ně na prvním místě. Veškeré know how je v kurzu, kde tě povedeme za ruku krok za krokem k vytoužené změně.

Jak už víš, tak pracujeme s technologií Galvanic body spa (neboli galvanické lázně) na domácí použití. Máme pro tebe skvělou zprávu. Aby tvá investice do sebe samé byla co nejnižší, propojíme tě přímo s dodavatelem, kde si tuto technologii pořídíš za velkoobchodní cenu. Je to ta nejnižší možná cena na trhu.

1. krokem ke změně je vstup do kurzu
2. krokem ke změně je pořízení si technologie Galvanic body spa

Jdeme na to

Do kurzu je potřeba vstoupit přes formulář níže.

Kurz se slevovým voucherem lze pořídit do vypršení odpočtu za 15 157 Kč a po zaplacení kurzu dostane každá kurzistka V.I.P. cenu na technologii Galvanic body za pouhých 10 670 Kč. 

Technologi Galvanic Body Spa pořídíš v 2. kroku.

Až budeš mít zaplacený kurz, tak Tě propojíme s eshopem, kde si pořídíš Galvanic body spa za velkoobchodní cenu (tj. za nejnižší možnou cenu na trhu) 

Ještě jednou to shrneme: Celý kurz včetně technologie lze pořídit právě nyní (do vypršení odpočtu) se slevou 5000 Kč. Platba je rozdělena na 2 části. První krok je zaplacení kurzupoté technologie.

JSI PŘIPRAVENA NA ZMĚNU?  

 Moc se na tebe těšíme

Ráďu a Natálku znám už tři roky a jsem moc šťastná, že mohu podpořit jejich tvorbu. Pokud jste tady, není to náhoda. Pokud cítíte, že je to ono, jděte do toho. Tento kurz je velkolepý a maximálně ho doporučuji kudy chodím. Vím, jaký přesah má a také vím, že z něj budete mega nadšené. Nechte se nakazit tou krásnou ženskou energií a dejte svému tělu a svému nitru maximální pozornost a péči. Nikdo jiný to za nás totiž neudělá. Dovolit si to, je velký a prožít to na vlastní tělo, je láskyplný. Jsem vděčná, že i já mohu být součástí a také vás obohatit svým darem. Půjdeme pěkně do hloubky a k pořádnému sebepřijetí. Protože bez toho to nepůjde. Mám pro vás přichystané super techniky na přepsání svých podvědomých vzorců, které nás ovlivňují a drží v zajetých kolejí vlastní nespokojenosti. Bude to jízda a moc se na ní těším. S láskou M.
Monika Švejdovázakladatelka projektu Podnikající máma

Těšíme se uvnitř

R+N+M

 

Ženy, které pochopily, jak moc je důležité mít zdravý lymfatický systém