KLUB ONLINE PODNIKATELEK

PRO VŠECHNY, CO SI CHTĚJÍ VYBUDOVAT SVOU ZNAČKU V ONLINE SVĚTĚ 

A DOSTAT SE ZE ZAMĚSTNÁNÍ DO SVĚTA PODNIKÁNÍ 

Toužíš po seberealizaci?

Cítíš, že je čas na změnu?

 Chceš si vytvořit svůj projekt a podnikat online?

Nebo už máš svůj projekt a zkrátka potřebuješ nakopnout a vnést do svého podnikání větší šťávu?

Toužíš dělat i něco jiného, než pečovat o děti a domácnost?

Chceš vzít život do svých rukou, objevit své talenty a touhy a nabídnout je světu?

Děsí tě představa, že se po rodičovské vrátíš do předchozího zaměstnání?

Nebo už máš děti velké a bojíš se, že v tom samém zaměstnání skončíš až do důchodu?

Chceš být inspirací svým dětem a naučit je vzít zodpovědnost do svých rukou?

Chceš se naučit vydělávat online a být sama svým pánem?

Poznáváš se? Pak jsme tu pro tebe.

Vítej ve světě online podnikatelek

Členkou Klubu online podnikatelek jsem v podstatě už od jeho začátku a můžu říct, že svého rozhodnutí jsem nikdy nelitovala. V klubu je obrovská dávka podpory a inspirace pro všechny ženy, které si chtějí budovat své online podnikání, pro ty, co teprve hledají téma svého podnikání, ale i pro ty, které chtějí pracovat sami na sobě a na svým osobním rozvoji. Já jsem díky klubu rozjela svůj projekt Neboj se mateřství, který byl dlouhou dobu mým snem. V Klubu online podnikatelek se z mého snu stává skutečnost. S jakýmkoliv dotazem se můžu na Eriku a Moniku obracet, ať už jsou to technické problémy, nebo potřebuji "nakopnout" v krizových obdobích. A v neposlední řadě oceňuji sdílení a podporu stejně naladěných žen, které jsou na cestě za svobodou a svými sny. Pokud má někdo v hlavě svůj sen o online podnikání a neví, kde začít a jak to uchopit, kde získat podporu a stejné naladění, pak Klub online podnikatelek je skutečným a opravdovým řešením.
Iveta Krošláková

CO ZÍSKÁŠ?

PODPORU

Podporu zakladatelek KLUBU, ale i podporu ostatních členek. V KLUBU funguje super atmosféra plná dobré nálady a motivace.

45+ TRÉNINKŮ

V KLUBU je více než 45 tréninků a přibývají další a další. Ke všem máte IHNED přístup a můžete se dát do práce :).

KNOW-HOW

Před třemi lety jsme byly online podnikáním nepolíbené... Nic nám neříkal marketing, web, e-book a mnoho dalšího :). Nyní si můžeme dovolit zůstat doma a užívat si život podle svých představ. Je nám jedno, jestli je pondělí nebo pátek, protože děláme něco, co nás naplňuje a co milujeme.

1 + 1

Spousta lidí má pocit, že je spasí "zaručené" strategie a postupy. Je dobré je znát, ale aby to všechno do sebe zapadlo a fungovalo jako dobře namazaný stroj, je potřeba máknout také sama na sobě. Proto se v našem KLUBU dozvíš jak o podnikání, principech a nástrojích, které v "onlajnu" potřebuješ, tak o osobním rozvoji.

ODPOVĚDI

Jsme Ti k dispozici na messengeru, v mailu... Ptáš se? MY ODPOVÍDÁME.

MOTIVACE

Víš, jaké to je, když přijde blbé období a ty jsi na to sama? S námi na to sama nebudeš! Můžeš s námi sdílet radosti, ale i to, co aktuálně v podnikání řešíš, nebo tě trápí.

A JEŠTĚ NĚCO...

   1. Mohlo by Tě zajímat, že v rámci KLUBU pořádáme s členkami setkání na ZOOMU

(to jsou takové videokonference, kde se všichni propojíme online a diskutujeme o tom, co se povedlo, co je potřeba změnit, co vylepšit, apod., vždy má každý prostor pro sebe a svůj projekt)

 

  2. Pro členky KLUBU máme také zvýhodněné ceny na akce, které chystáme a na naše další produkty ;).

 

3. Pravidelné konzultace, podpora a mnoho dalšího.

 

JE NA CO SE TĚŠIT  🙂

KDO JSME?

Monika Švejdová

www.podnikajicimama.cz
Vizionářka, online podnikatelka, propagátorka osobního rozvoje, která miluje svobodu a nezávislost. Zakladatelka projektu Podnikající máma, v kterém pomáhá ženám objevit jejich potenciál a ukázat ho světu ve formě podnikání.

Erika Čákorová

www.erikacakorova.cz
On-line podnikatelka, žena, která miluje výzvy, autorka projektu On-line s úsměvem. Pomáhá druhým na cestě "onlajnem"... Weby, videa, vysílání, e-booky... s tím vším dokáže poradit, pomoci a v rámci svých kurzů a konzultací naučit.

Jsme mámy online podnikatelky, co si na mateřský rozjely svůj vlastní online byznys z domova z telefonu a notebooku.

Pochopily jsme, že se dají sociální sítě využít i jinak, než být pouze konzument a vytvořily jsme si díky nim svoji značku.

Co za tím stojí? Nebudeme si tu honit triko a říkat, jak jednoduché to bylo. Protože nebylo. Ale měly jsme svou vizi, touhu se učit a převést teorii do praxe. A tady v tom bodě to plno lidí vzdá. Máme milion teoretiků, kteří nemají výsledky, protože hledají jen další informace pro informace a nikdy se nepustí do akce.

Pokud pochopíš, že ta nejlepší doba pro akci je právě Teď (v přítomném okamžiku), jsi na té nejlepší cestě.  Pokud také pochopíš, že je potřeba si užívat celou cestu ke svému cíli a netlačit na pilu, úspěch tě nemine. Protože netrpělivost už zabila spousta nadějných projektů.

Tak co? Jsi ochotná do toho jít? Nebo zavřeš tuto stránku a nic se nezmění? Budeš dál chodit do práce a směňovat svůj čas za peníze a nadávat na vládu a makat na snech někoho jiného nebo se rozhodneš, že si začneš budovat svůj projekt, který ti jednou všechnu tvoji vytrvalou práci vrátí v podobě pěkných zisků?

Rozhodnutí to je to nejdůležitější....tím to vše začíná

Z klubu online podnikatelek jsem nadšená, cítím zde velkou podporu a vzájemně si pomáháme 🙂 Klub vedou dvě sympaťandy maminky a zároveň online podnikatelky. Jsou tady pravidelné tréninky, které mě vždycky nakopnou dál a naučím se nové a potřebné věci do podnikání. Lekce s osobním rozvojem jdou ruku v ruce nejen s podnikáním, ale zkvalitňuje nám osobní život. Kdo chce na sobě makat, tak se neváhejte přidat do klubu 🙂
Iva Smutkováwww.stavnatebobule.cz

Pokud jsi také máma na rodičovské, využij čas s dětmi k objevení svého potenciálu.

A začni podnikat i s dětmi na klíně. Věř, že je to možné, my jsme toho živým důkazem 🙂

Nebo nechceš v zaměstnání být "navždy"? Jet stále v kolotoči... Děti, práce, domácnost?

Láká Tě to?

Tak čti dál a podívej se, co vše můžeš získat...

A buď si už nyní můžeš říci, že na to ještě nejsi připravená

Nebo začít...

Ale pamatuj si, že žádná pozitivní změna se neodehraje bez našich počinů...

Však to sama víš 😉

Víme, jak je náročné skloubit rodinu a práci, ale také víme, že my ženy potřebujeme radostně tvořit.

 

Potřebujeme získat finanční svobodu a nechceme zažívat honičku se šéfem v zádech.

 

My jsme tou cestou prošly, a proto si uvědomujeme, že tyto cíle jsou DOSAŽITELNÉ a rády pomůžeme i tobě.

♥♥♥

 

Vytvořily jsme proto

KLUB ONLINE PODNIKATELEK,

prostředí kde chceme pomoci co nejvíce ženám splnit si cíl o svobodě a finančním zabezpečení.

 

V klubu jsem vlastně od začátku a mohu říct,že jsem šťastná.😉 Konečně jsem narazila na klub,který mě a vlastně nás všechny členy nesmírně podporuje😉 Neustále ve svém on-line podnikání něco tvořím a pokud něco nevím,nebo něco zapomenu,kouknu do klubu,najdu si příslušný trénink a mohu tvořit dál. Pokud náhodou něco nenajdu,tak napíšu Erice nebo Monče a holky okamžitě pohotově reagují a jsou mi ihned nápomocné. Poradí,nebo mě zkrátka nasměrují kde v klubu danou odpověď najdu. Pokud mi něco v klubu chybí (což se ještě nestalo),tak mohu holkám napsat a ony následně vytvoří trénink na dané téma. V klubu se mi nejvíce líbí propojení osobního rozvoje s danými praktickými podnikatelskými tématy a veliká podpora a to si myslím,že je nesmírně důležité. A co mě na klubu fakt baví je to,že je tady pohodová,domácí a upřímná atmosféra. Prostě to tu miluju......😉
Zuzana Schmiedovámuzikanapohodu.cz

Co tě čeká pokud se s náma vydáš na cestu:

 • Najdeme společně jedinečné téma tvého podnikání, se kterým budeš rezonovat
 • Vytvoříš si vlastní značku v online světě
 • Naučíš se pracovat s online nástroji
  Vytvoříš si vlastní web a naučíš se používat sociální sítě k budování svého byznysu,
 • Naučíš se marketing a nenásilnou formou propagovat svou značku na sociálních sítí
  Psát články, točit videa, dělat živá vysílání na Facebooku, psát poutavé texty, budovat důvěrný vztah se svým klientem. Díky atraktivnímu marketingu se staneš inspirací pro ostatní a budeš své služby či produkty prodávat s lehkostí
 • Pro úspěch je potřeba makat na svém vnitřním růstu
  V klubu najdeš velkou dávku osobního rozvoje, bez kterého to v podnikání nejde. Leckdy má někdo skvělé služby, skvělé know-how, či produkty, ale pokud je uvnitř v sobě zasekaný, úspěch ho míjí obloukem. V dnešním podnikatelském světě je dost klíčové jaké vnitřní nastavení máš v sobě. Pokud jsi nastavená na úspěch, je to bomba. Pokud jsi nastavená na nedostatek, úspěch nepřijde, i kdybys to tlačila tou největší silou vůle. A proto je důležité znát správné techniky, které tě nastaví na úspěch. To co si nosíme uvnitř v sobě, to tvoří naší vlastní realitu tam venku.
 • Zkrátka se naučíš vše, co je potřeba k úspěšnému online podnikání, které vydělává peníze 😉

A na co se můžeš ještě těšit?

 • Na komunitu, která je na stejné vlně
  Je důležité propojovat se s lidmi, kteří vnímají život podobně jako Ty. Určitě souhlasíš. 🙂
 • Na pravidelný obsah z oblasti osobního rozvoje a online podnikání
  Cvičení, tréninky, videjka, živá vysílání, živá setkání...
 • Na pozitivní energii
  Stává se ti, že častokrát sklouzneš do negativní energie a točíš se v kruhu nespokojenosti? Tady se ti to nestane, budeme tu pro sebe, navzájem.
 • Naučíš se nové techniky, jak pracovat sama se sebou, aby ses cítila dobře
  Protože mít láskyplný vztah sám k sobě, to je klíč k radosti a spokojenosti.
 • Na stabilní zázemí klubu, kde pohodlně najdeš vše, co potřebuješ ke svému posunu vpřed
 • Na výzvy, které Tě posunou vpřed
  Překonáním své komfortní zóny, jdeme naproti úspěchu. Jsme si vědomi toho, že je potřeba být neustále vidět a proto děláme s členkami klubu živé vysílání ve formě rozhovorů o jejich projektu a píšeme o jejich projektech články, aby se dostaly se svou značkou do většího povědomí veřejnosti

KDO TI BUDE POMÁHAT A KDO UŽ

SE NA TEBE TĚŠÍ?

ZAKLADATELKY KLUBU ONLINE PODNIKATELEK

Monika Švejdová

Erika Čákorová

Co o klubu ještě říkají...

Moje dcera je mým hnacím motorem a motivací. Chci ji něco předat. To něco mohou být moje vědomosti, ale také lásku, spokojenost, harmonii v životě, finance atd. Když jsem nebyla spokojená, nebyla ani moje dcera, i když pro ni bych dělala první poslední. Proto jsem se začala v prvé řadě dívat na sebe, co já chci a co mě naplňuje. Chtěla jsem se realizovat, něco dělat, co jí budu moc později předat a jít ji tak příkladem. Stačilo rozhodnutí a začala jsem. Proto doporučuji všem ženám tento úžasný Klub. Je to ucelený balíček, jak začít podnikat a jak něčeho dosáhnout. Opravdu praktické kroky, které vás nakopnout. A to není všechno, je tam úžasná atmosféra a podpora a to je někdy víc na naší cestě směrem nahoru. Pokud cítíte touhu a čtete moje řádky, nejste tu náhodou a je to přesně to pravé pro vás. Zapojte se, nebudete litovat naopak velmi mnoho získáte pro sebe a tím i pro vaše děti.
Růžena NekudováMaminka nádherné holčičky, autorka knihy Vězení jako dar a průvodkyně hladinou alfa, www.ruzenanekudova.cz
V Klubu najdete opravdu propracovaný soubor lekcí, které vás systematicky donutí se zamyslet nad svým životem, svým já a svými sny. I když já už jsem se vydala na cestu podnikaní a jsem maminka, tak mě moduly překvapily a donutily zamyslet se nad prioritami. Jsou motivující a splňují na 100% to, co od vstupu do Klubu očekáváte. Jsou to opravdu zkušené maminky, které vědí o čem mluví:) .
Andrea DybováInspirátorka k tvorbě originálních domovů, www.andreadybova.cz

KOLIK ČLENSTVÍ STOJÍ

1290 Kč za měsíc

890 Kč za měsíc

Právě nyní běží speciální akce

490 Kč za měsíc

Takže, ještě jednou... Jak to funguje?

Když se rozhodneš do toho s námi jít, tak částka za měsíční členství (30 dní) se Ti bude pravidelně strhávat po 30 dnech z platební karty.

Když se rozhodneš své členství v klubu ukončit, stačí zavolat na 774 865151 nebo napsat na messenger nebo email mona@monikasvejdova.cz a opakovaná platba bude zastavena. Vše je o komunikaci, stačí jen dát vědět.

Období, po které bude částka strhávána záleží také na Tobě, když budeš chtít z klubu odejít dřív, zkrátka odejdeš, když budeš chtít zůstat zůstaneš.

Je to jednoduché, každej má svobodnou volbu, tak ji využívejme, co nejvíc. 🙂

V případě, že nemáš platební kartu, či potřebuješ s platbou pomoci, kontaktuj nás a najdeme společně vhodné řešení.

Těšíme se uvnitř.

Monika a Erika

Možná bys nám chtěla nejdřív položit pár otázek..?

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Pokud toužíš probudit svůj potenciál (který je obrovský) a začít si budovat svou online značku a začít vydělávat hezké peníze, neváhej už ani minutu a začni na sobě pracovat.

Buď můžeš s naší pomocí jít naproti změně nebo

zas naskočit do zajetých kolejích a třeba budeš jednou litovat toho, že jsi se tenkrát o nic nepokusila.

My jsme se rozhodly jít svým dětem příkladem a ukázat jim svobodnější svět.

Jak ty?

Aktivuj své členství a začni využívat jeho plných výhod už teď

Jsem si vědoma toho, že kdykoli mohu členství ukončit. Stačí jen zavolat nebo napsat na mail mona@monikasvejdova.cz nebo zavolat na 774865151 a mé členství v klubu končí.

Ještě trochu byrokracie

Důvodem založení opakované platby je členství v klubu (opakovaná platba znamená, že se každý měsíc strhne z vaší karty částka 890 Kč za členství)

Dáváte souhlas

 • se založením a parametry opakované platby

 • s uložením platebních údajů na straně platební brány GoPay.

 GoPay nakládá s údaji vaší platební karty podle mezinárodního bezpečnostního standardu PCI-DSS Level 1 (jedná se o nejvyšší úroveň datové bezpečnosti ve finančním sektoru). 

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte nám následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučujeme koupit si členství na fyzickou osobu nepodnikatele.