SOCIAL RETAIL

Pojď si budovat globální byznys

v největším ekonomickém trendu společnosti.

Tenhle projekt vznikal několik měsíců, než získal finanální podobu.

Podílelo se na něm mnoho dnes už úspěšných lidí. 

NÁSOB PŘÍJEM, NÁSOB SVOBODU

Korona a Lockdown nám ukázali, že je možné, aby nastal jakýkoli scénář na podnikatelské scéně. Plno podniků dnes prosperuje a zítra tu nemusí být. A proto je velmi žádoucí, mít v dnešní době vícero zdrojů příjmů. 

 

Lidé se otvírají stále více a více jiným cestám, než klasicému podnikání a konvečnímu zaměstnání. Žijeme v době, která se ryche mění a je potřeba na změny za včas reagovat.  

 

Pokud hledáte cestu, jak finančně růst a znásobit své zisky, tak se můžete přidat do komunity podnikatelů, kteří se vzájemně podporují a společně rostou. 

 

Koncept tohoto byznysu je jednoduchý. Propojujete zákazníky s konkrétním eshopem a máte z toho 10 - 36 % zisku. Procenta se odvíjí klasicky od obratu. Čím větší obrat, tím větší zisky. Provize jsou vypláceny 2x denně pomocí Quick Pay.

 

Pokud chcete tvořit mikrofrenčízy a duplikovat svůj obchod v rámci obchodní spolupráce, tak ta možnost je tu také. Provize jsou zde od

4 do 7 %.

 

Provizní systém je duální, tzn. že pokud chcete jít cestou tvoření zákaznické základny, tak můžete. Pokud chcete tvořit mikrofrenčízy, tak taky můžete. A pokud to chcete propojit, tak tvoříte geniální stroj na peníze 😀

 

Jestli se chcete otevřít online podnikatelský cestě, tak veškeré know how získáte zdarma.  

 

OBJASNĚNÍ ROZDÍLU MEZI KLASICKÝM NETWORK MARKETINGEM

A SOCIAL RETAIL?

Celý projekt funguje jako klasické podnikání, které je založené na vytváření obratů zákazníků, kdežto klasický network marketing je založen na rekrutování lidí do týmu.

 

Pokud v klasickém network marketingu nemáte tým, nemáte šanci sáhnout si na lepší zisky, protože zisky jsou hlavně v budování týmu.

 

A tohle je kámen úrazu většina lidí, kteří do network marketingových spoluprácí vstupují. Podnikatelé, kteří jsou zaměření na budování zákaznické základny, většinou neumí budovat tým obchodníků, což by nebyl problém se naučit, ale problém je, že většina lidí ani nechce, aniž by o tom věděla.

 

A tak se do toho nutí, protože to jinak nejde a doslova se trápí, že nejsou úspěšní. To je jen zlomek toho, co je v těchto starých systémech typické a nefunkční.

 

Projekt založený na konceptu Social Retail teď úspěšně uvádíme na celý Evropský trh a zvedá se jedna velká vlna za druhou.

 

Je neskutečný sledovat ty výsledky a radosti všech, kteří dřív měli pocit, že jsou k ničemu a že asi nikdy nebudou moct uspět. 

 

Najednou to tady jde. Je za tím samozřejmě chytrá produktivní práce, ale se systémem, který jsme vytvořili, to jde fakt JINAK   

SOCIAL RETAIL

 
 • Dynamický podnikatelský koncept, kde podnikatel získá přístup na eshop, který už je nachystaný a může začít vydělávat od prvních obratů pěkné zisky.

 • Není nutné se kvalifikovat na jakési pozice a udržovat si je.

 • Slučuje to nejlepší z fungujících podnikatelských trendů - eshop, affiliate, frenčízing, network marketing

 • Zcela jiný přístup a energie, než v klasických network marketinových projektech

 • Založeno na vlastním Brandingu, namísto klasických NWM projektů, kde se propaguje značka společnosti

 • Jedinečný koncept pro budování zákaznické základny a skvělý VIP program, který zákazníci zbožňují

 • Zisky z obratů jsou hned, bez nutnosti kvalifikovat se a držet jakési "pozice"

 • Chytrý inovativní affiliate program a program "Sdílej Lásku" kde si zákazníci sdílí promo kódy

 • Síla OPAKOVANÉ SPOTŘEBY a možnost násobit své zisky a automatizovat obraty
   

 

Pro koho je projekt vhodný a s kým ráda navážu spolupráci?

Ať už podnikáte, nepodnikáte, jste z jakéhokoliv oboru, máte nebo ještě nemáte úspěšné podnikání a máte zároveň chuť rozvíjet další zdroj příjmu a bude vám to dávat smysl, tak tady se meze nekladou a příležitosti může využít každý, kdo má chuť podnikat chytře, násobit své zisky, vydělávat, i když u toho později není a to způsobem, že si budete budovat svou Značku etickou cestou se záměrem lidem opravdu dávat hodnotu a pomáhat. 

Speciálně teď jsem také velmi otevřená spolupráci s lidmi, kteří mají už bohaté zkušenosti především z network marketingu a chtějí dopřát lidem ve svém týmu víc úspěchů, než jak tomu statisticky běžně bývá. Jste člověk, který neladí se starým způsobem a systémem budování byznysu? Tak možná je teď ten čas vydat se jiným směrem 🙂

Náš online systém je již dokonale připraven, díky čemu trháme rekordy v obratech, aktuálně finalizujeme i speciální online virtuální asistenci pro ještě větší automatizaci pro naši komunitu, která ukazuje, co všechno je možné.

CHCETE SE MNOU SPOLUPRACOVAT?

TAK MI NAPIŠTE NĚCO O SOBĚ A UVIDÍME, ZDA NÁM TO BUDE LADIT

 

OZVĚTE SE MI PŘES MESSENGER 

Monika Švejdová

www.podnikajicimama.cz
Vizionářka, online podnikatelka, propagátorka osobního rozvoje, která miluje svobodu a nezávislost. Zakladatelka projektu Podnikající máma, v kterém pomáhá ženám objevit jejich potenciál a ukázat ho světu ve formě podnikání. Na své online podnikatelské cestě si dokázala vydělat přes 5 000 000 korun čistého zisku. Začínala, když jí končil rodičák a hledala cestu, jak zajistit sobě a svému dítěti pohodlný život plný svobody a lepších možností.

JE TO JEN O VÁS, O VAŠÍ TOUZE NĚCO ZMĚNIT

A O TOM ZDA JE VAŠE "PROČ" SILNĚJŠÍ NEŽ VÁŠ STRACH

Trend nakupování online stále roste a čím dál více podnikatelů si programuje své vlastní eshopy, všímáte si? Právě takový můžete mít taky, jen si ušetříte čas, peníze a starosti s celou logistikou, programováním, atd.

Tenhle eshop je totiž už plně připraven k podnikání ze dne na den.

ZPĚTNÉ VAZBY Z PROJEKTU

Pokud směňujete svůj čas za peníze, je to nevýhodný obchod, protože ten čas za peníze zpátky už nekoupíte.

"JE TOTO PODNIKÁNÍ VHODNÉ PRO KAŽDÉHO?"

Ano, pro muže i ženy, kteří již podnikají nebo zkušenost s podnikáním nemají a chtějí začít.

Je to také velmi ideální pro maminky na mateřské a celkově pro všechny, kteří se třeba touží vymanit ze zaměstnání, které je nenaplňuje. Nebo i pro ty, kteří si chtějí při své práci jenom pohodlně přivydělat.

Každá velká věc měla jednou malé začátky.