Objednávka

S radostí si objednávám pravidelné měsíční členství

v Klubu za 490 Kč/měsíc

Jsem si vědoma toho, že kdykoli mohu členství ukončit. Stačí jen zavolat nebo napsat Monice a mé členství v klubu končí.

email je mona@monikasvejdova.cz nebo 774865151

Prosíme, pečlivě vyplňte své údaje do objednávky.

Dáváte souhlas

  • se založením a parametry opakované platby
  • s uložením platebních údajů na straně platební brány GoPay.

 GoPay nakládá s údaji vaší platební karty podle mezinárodního bezpečnostního standardu PCI-DSS Level 1 (jedná se o nejvyšší úroveň datové bezpečnosti ve finančním sektoru). 

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte nám následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučujeme koupit si členství na fyzickou osobu nepodnikatele.

Věřím, že se ti bude uvnitř moc líbit a už se těším!

Klub neodpustí žádné mamince vůbec nic. V oblasti osobního rozvoje a kariérového poradenství, a teď nově i jako začínající podnikatelka - maminka se pohybuji už mnoho let. Je to až k neuvěření, ale tento klub nabízí vše důležité opravdu přehledně, strukturovaně a přitom prakticky, evidentně podloženo mnoha zkušenostmi. Vše, co žena potřebuje vědět o sobě, o svém podnikání i o podnikání obecně, o mateřství v podnikání... A není to nuda! Je to "jen" cesta k sobe vydlážděná spoustou cvičeními, moudrých inspiraci a zkušeností... A vedoucí přes vás, maminky podnikatelky, dál do světa ke klientům, institucím, financím... Zkrátka, dovoluji si říct, že k tomuto klubu stačí už jen chuť podnikat, ochota na sobě a na svém podnikání pracovat... A domnívám se, ze úspěch je nevyhnutelný! Ano, a samozřejmě čas...ale ten neexistuje, jak se dozvíte v jednom z videi;)

Helenka Jiránkovámaminka malé Šárky, psycholožka a terapeutka

Není co ztratit, pokud do 14ti dnů od otevření Klubu zjistíš, že to není nic pro tebe, vrátíme ti peníze zpět ;).

Potřebujete pomoc?

Napište nám nebo volejte na 774865151.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.