Podnikání, díky kterému dnes žiji svobodný život, vstávám v kolik chci a nemusím si brát dovolenou, aneb moje cesta za svobodou

Než jsem do tohoto projektu vstoupila, dost dobře jsem se plácala v online podnikání. Rozjížděla jsem si projekt Podnikající máma – kde jsem vytvářela komunitu žen a pomáhala jim nastartovat jejich podnikatelské projekty a  co se obratů týká, tak se mi popravdě moc nedařilo. Psal se květen 2017 a já si bláhově myslela, že se svým info-produktem zbořím hranice internetu.

Každopádně můj vysněný úspěch se nekonal. Vy co začínáte s online podnikáním, tvoříte e-booky, online kurzy, zakládáte e-shopy, tak vy mi rozumíte. Všude velký masírky na to, jak si stačí založit web, napsat e-book či jiný info-produkt a změní se vám život. Ano samotná tvorba je skvělá, ale jakmile máte svůj produkt „prodat“ přijde první facka.

Popravdě jsem byla hodně zklamaná a dnes vím, že jsem nebyla vnitřně nastavená na úspěch a neměla jsem vůbec ponětí o tom, jak svůj online projekt rozjet.

Moje nízká sebedůvěra se mi krásně zrcadlila na mých klientech. V nákladech jsem už byla na sto tisících a klienti za moje služby nechtěli platit. Všichni brečeli, jak by chtěli podnikat, ale velkou překážkou jsou investice, které bohužel nemají. Popravdě jsem toho měla plný zuby a potřebovala jsem se posunout na další level.

Musela jsem zamakat na svém vnitřku, povolit ty omezující programy a pochopit, že pokud chci být úspěšná, je potřeba něco změnit. Ta změna na mě čekala v jednom super projektu, kde je skvělá komunita lidí.

Rozhodla jsem se zapojit

Nejprve jsem pár měsíců sledovala o čem to je, protože moje nedůvěra byla velká. Navíc se jedná o network marketing, ke kterému jsem díky jedné negativní zkušenosti měla blok. Také se vám to určitě už někdy stalo, že jste potkali nesprávné lidi, kteří vám předali nějakou informaci úplně blbým způsobem a vy jste si na základě toho udělali negativní úsudek a hodili jste to celé do jednoho pytle? Tak to potkalo i mě (ale to je na jiný příběh).

Dnes se tomu směji. Ono rčení „Nic není takové, jaké se na první pohled zdá“ je mega pravdivé. A proto dnes už nesoudím. Protože to že někdo něco dělá špatně, neznamená, že další člověk tu samou věc také dělá špatně. Dnes po roce a půl aktivního podnikání v tomto projektu, děkuju sama sobě, že jsem do toho šla. Naučila jsem se neskutečně moc a posunula se jak podnikatelsky tak osobnostně, ono to jde koneckonců ruku v ruce.

Co se mi na celém konceptu tohoto projektu líbí? A jaký byl začátek?

 • To že jsem šla hned do akce, která mi přinesla výsledky
  To mi u hodně projektů chybí. Všude samá teorie, kterou neumíte převést do praxe.
 • Že je veškeré knowhow zdarma
  To mě úplně nadchlo.
 • Že jsem si své podnikání rozjela bez velkých investic
 • Že jsem se naučila vybudovat si svou značku
 • Že je tu velká podpora, bez které se na začátku neobejdete

Ano přiznám se, že na začátku to překročení vlastní komfortní zóny, bylo opravdu velmi nekomfortní a dnes bych taky plno věcí udělala jinak. Ale víte jak to je, člověk se chybami učí.

Přišla první zkušenost. Wow, když jsem si jí prošla, tak jsem si řekla, že to vlastně ani tolik nebolelo a šla jsem dál a dál a dál. Věděla jsem, že se nesmím zastavit. Denně jsem viděla úspěchy ostatních a to mě motivovalo k tomu pokračovat. Po 9 měsících aktivního makání přišel i můj velký úspěch. Po dalším měsíci další a po dalším měsíci zase. Začalo mě to mega bavit. A na té vlně jedu neustále.

Především se mi líbí, že jdete na začátku hned do akce. A že si můžete nastartovat váš byznys úplně zdarma. Ale co si budeme povídat, to co je zdarma, toho si lidé většinou neváží a hledají neustále jiné zkratky, jak přeskočit svůj vlastní vývoj.

Bohužel v byznysu a v obchodu vůbec neobejdete fakt, že pokud chcete peníze, musíte se naučit dělat obraty, což není nic jiného, než umět prodat vaši značku, která obsahuje produkty nebo služby.

A to jsem se tady naučila. Naučila jsem se nabídnout svému publiku produkt atraktivním způsobem, bez toho aniž bych měla pocit, že ho někomu cpu.

Po vnitřní stránce se člověk mega změní, projdete si různými pády a kopanci, chvíli si popláčete, ale pak se zvednete a jdete dál. Super je, že pokud chcete a řeknete si o pomoc, tak ta pomoc je tu vždycky.

Během pár měsíců jsem se naučila mnoho věcí, za které se v mnoha online kurzech platí dost slušné peníze

Velmi oceňuji osobní přístup v komunitě. Čatokrát jsem se totiž setkávala v různých kurzech nebo projektech s tím, že uvnitř vám pomáhali úplně jiní lidé než ti, kteří vám projekt představovali. Mega se mi líbí hodnotné online vzdělávací tréninky na pravidelné bázi, aktivní komunita lidí, která s vámi jede na společné vlně, pravidelné živé vzdělávací akce a mnoho dalšího. Ten přesah je zkrátka obrovský. Pokud si umíte říci, tak tady péči opravdu dostanete.

Nejhorší program v hlavě, který už zabil mnoho snů je „nechci otravovat“. Já ho dřív měla a vůbec jsem se neposouvala vpřed, tak pokud ho máte doporučuji ho přepsat.

Podnikej Profi mě naučilo převést teorii do praxe a vykročit z komfortní zóny a přineslo mi to:

 • Finanční a časovou svobodu
 • Neomezené finanční cíle
 • Vystupovat před lidma a vést přednášky před stovkou lidí
 • Naučila jsem se spolupracovat v týmu
 • Pochopila jsem sílu atraktivního marketingu
 • Naučila jsem se používat Facebook a osobní profil jako kvalitní marketingový nástroj
 • Osobnostně jsem vyrostla 😉
  Ale jenom protože jsem chtěla a uměla si říci o pomoc

V tomto projektu jsem se naučila vybudovat si svoji značku, svoje jméno. Neskutečně jsem si posílila svoji sebehodnotu a lásku k sobě samé. Dnes dokáži mluvit před stovkovým publikem (což pro mě bylo vždy velké sci-fi), pořádám vzdělávací akce a dělám aktivně online tréninky. Dřív velký sen, dnes realita.

Pokud člověk pochopí principy moderního network marketingu, tak z toho 3 dny nespí . To samé přeji i vám 😉

Je tento projekt pro každého? Ne rozhodně ne

Nedoporučuji ho lidem,

 • kteří nechápou, co znamená zodpovědnost za svůj život
 • kteří jsou v nastavení obviňování druhých za vlastní neúspěch
 • co nedokážou ocenit pomoc, která je jim dávána v rámci komunity
 • co hledají výmluvy, proč to nejde
 • co berou děti jako výmluvu, proč to nejde

Důkazy, že úspěšně podnikat s dětmi lze

A teď bych vám ráda představila ženy s velkým „Ž“, které jsou úspěšné. Jsou to všechno mámy a děti berou jako hnací motor k tomu, jít neustále dál a dál. Určitě stojí za to se jimi inspirovat.

Co mají společného tyto úspěšné ženy? Před pár měsíci je nikdo neznal. Dnes pomáhají stovky lidem, denně překračují svou komfortní zónu a jsou obrovskou inspirací pro ostatní. Mají své projekty, vystupují na veřejnosti a úspěšně si budují svůj byznys. Není zde prostor pro všechny, ale ráda bych vám pár z nich představila.

Terezka Pilařová

Úžasnej člověk, maminka malého Míši, která srší optimismem a za velmi krákou dobu dokázala přeměnit podnikatelskou příležitost ve funkční podnikání. Dnes je jí publikum pro 50 lidí malé. Terezka na pódiu jakoby se narodila. Celkově ji vnímám jako profesionálního kouče a mentora s obchodním duchem v těle. Je krásné sledovat její úspěšnou cestu, která míří hodně vysoko.

Natálka Hrdinová

Maminka 3 dětí, která měla před pár měsíci velký sen, mít svůj saloń. Nyní je to pár měsíců PO a sen se stal realitou. Takový kus cesty a za tak velmi krátkou dobu. To je na metál. Opravdu skvělá inspirace toho, že všechno jde, když se chce. Kdo je ze Znojma a okolí max. doporučuju navštívit salón Natallis a nechat se hýčkat. Osobně jsem se svěřila do Natálčiných rukou a byl to pro mě nezapomenutelný zážitek. Natálka je pro mě velký profesionál a zároveň žena, která úspěšně překonává všechny překážky a plní si své sny. Pokud jste ve fázi, kdy přemýšlíte, zda si rozjet svůj salón, doporučuju se s Natálkou propojit a nechat se inspirovat jejíma zkušenostma, které jsou v dnešní době k nezaplacení.

Ráďa Železná

Maminka malého Péti, energetická žena, která si úspěšně buduje svoji značku. Dnes je známá jako patronka projektu Elixír mládí pro bříška, v kterém pomáhá ženám uzdravovat poničená bříška po porodu. Jak po té psychické stránce tak po té fyzické. Pokud potřebujete v této oblasti pomoci, doporučuji tento projekt maximálně. Ráďa si úspěšně buduje svůj eshop a je velkou inspirací pro ostatní a velký důkaz toho, že úspěch nezáleží na podmínkách, které máme, ale na rozhodnutí, která uděláme.

A mnoho dalších úspěšných a úžasných žen

Jsem neskutečně vděčná, že mi vás vesmír přinesl do života, moc mě obohacujete. Děkuji i ostatním lidem z projektu Podnikej Profi, jste vážně TOP a vaše touha uspět vás dovede neskutečně daleko. A nakonec velké dík patří mému mladšímu JÁ, že si v roce 2017 nechalo mysl otevřenou a že do toho šlo. Díky za všechny krásné zážitky a těším se na vše, co nás ještě čeká.

S láskou M.

DEJ A BUDE TI DÁNO

Daruj kaši a zachraň dětský život   >>>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.