Dlouhou dobu jsem přemýšlela, zda existuje nějaká forma podnikání, která nevyžaduje počáteční investice. Myslela jsem si, že ne. Že zkrátka každý rozjezd podnikání něco stojí.

 

Do té doby než jsem narazila na mou obchodní partnerku Moniku, která mi ukázala, že to jde.

A jako ona pomohla mně, chci nyní pomoci i já Tobě.

 

Pomoci Ti, se dostat k vytoužené svobodě, nemít šéfa v zádech a trávit čas s dětmi i když Ti skončí rodičovská dovolená a nestresovat se z toho, že se musíš vracet někam, kam nechceš.

 

Všechny mámy, co začaly podnikat, podnikají, protože chtěly získat svobodu pro sebe a svou rodinu.

A jestli jsi nyní tady, tak věř, že Ti začal fungovat tzv. proces synchronicity, tzn. jsi právě teď tam, kde máš být.

 

Je to šance, jak vzít život do svých rukou, je to příležitost, která čekala, až se jí chopíš.

Důležité a klíčové je, začít a jít stále dopředu. Překračovat svoje limity a pracovat stále sama na sobě. Protože nikdo jiný to za tebe neudělá!

Co je projekt Podnikej profi?

PODNIKEJ PROFI je projekt - komunita zaměřená na to, jak se naučit efektivně a profesionálně podnikat s již připraveným eshopem, který láme světové rekordy. Je to jedinečná šance vybudovat si globální byznys, ať už menší, větší nebo i frenčízu a nebo někomu stačí jenom přivýdělek z pohodlí domova.

Představ si, že jsi paní svého času i financí, protože SVOBODNĚ podnikáš. Je ti jedno, kde se zrovna nacházíš - Tvůj obchod funguje, ať jsi kdekoliv, dokonce nikomu neplatíš nájem, nepotřebuješ ani žádné zaměstnance a pracovní dobu...

Vítej v nové době, kdy je možné podnikat bez investice, nákladů, zaměstnanců atd.

 • Každý jsme získal svůj online eshop - víš jak dnes už hodně lidí nakupuje online a tudíž spousta podnikatelů si programuje své vlastní eshopy? Tak my máme přesně takový, jen jsme si ušetřili čas, peníze a starosti s celou logistikou, programováním, atd. Náš eshop je plně připraven k podnikání ze dne na den.

 • Už je v něm i to zboží, které naši klienti nakupují online a my nemáme starosti ani s doručením.

 • Každý podniká pod vlastní značkou! 

 • Vybudovaný byznys lze prodat nebo dědit.

 • Je možné ho expandovat nejen v ČR, SK, ale i dalších zemí.

 • Nepotřebujeme zaměstnance, pracovní dobu a ostatní starosti s tím spojené.

 • Je to podnikání jako každé jiné (no kromě toho, že tady člověk může začít zdarma, což není moc normální), ale rozdíl spočívá v chytrosti projektu a síle do jakých měřítek člověk může svůj obchod vybudovat.

Proč je tento projekt zdarma?

Proč je volání ať už přes facebook, viber nebo skype odkudkoliv na světě zdarma?

Vítej v době, kdy není nutné investovat do podnikání. Vše co potřebuješ je INTERNET, KREATIVITA a TOUHA DOSÁHNOUT ČEHO CHCEŠ.

Začít podnikat s již připraveným eshopem je zdarma a podnikání je otevřené každému od 18 let.

Každý z nás si buduje svůj vlastní byznys a každý jsme strůjcem svého úspěchu. Podnikej Profi je skvělý odrazový můstek a pomocník nejen při startu podnikání.

"JE TOHLE PODNIKÁNÍ VHODNÉ PRO KAŽDÉHO?"

ANO... pro muže i ženy, ať už se zkušeností s podnikáním nebo BEZ, pro maminky na mateřské, pro lidi, kteří se chtějí vymanit ze zaměstnání, které je nenaplňuje, nebo i pro ty, kteří si chtějí při další práci jenom pohodlně přivydělat, atd.

 

"TAKŽE SPOLUPRACUJETE S KAŽDÝM?"

KDEPAK 🙂

VYBÍRÁME SI. Vše je zdarma a protože si svého vzácného času vážíme, velmi nám záleží na kvalitě a pointě toho, aby bylo jasné, že si budujeme seriózní byznys. Není čas ztrácet čas.

 

Jsi pozitivní člověk, který hledá lepší cestu, jsi otevřený začít podnikat, naučit se nejspíš hodně nového, dát tomu alespoň 30min. denně? Skvělý a jsi vítán.

 

Jsi spíš typ člověka, který rád hledá výmluvy proč něco nějde? Pak bohužel v tomto projektu pro Tebe místo nemáme.

 

Naše heslo je:

"VŠECHNO JDE, KDYŽ SE CHCE" ...a trochu paradoxně zároveň postupem času pochopíš, proč CHTÍT neznamená MÍT a jaké je skutečné tajemství úspěchu.

Je lepší pracovat na svém vlastním snu po dobu 3-5 let nebo na snu někoho jiného po dobu 40 let ?

Nejčastější otázka: Jde o tu pyramidu, o to MLM?

MLM z 90.let, které lidi stále pamatují - prodávat, nahánět, uhánět, vybírat od lidí poplatky, upisovat někoho pod sebe, pyramida atd.

- Ne nic takového v tomto duchu není součástí našeho konceptu. Bude to tak na první dojem v někoho očích možná vypadat, protože na principu network marketingu dnes funguje skoro vše, jen si to člověk neuvědomuje, ale čím víc člověk ví, tím víc zažívá AHA momenty a příjemná zjištění. ​

Takže network marketing děláme běžně každý den a díky Podnikej Profi se lze naučit, jak lze ve skutečnosti tento byznys 21.století uchopit v tom správném duchu.

Klienti, odběratelé daného podnikatele (majitele eshopu) nechodí nakupovat do kamenného obchodu, ale právě do ONLINE ESHOPU. Vzniká tedy OBRAT a daný dodavatel, který zaštituje celou logistiku ohledně eshopu, dodávky, portfolia atd., si veme svoji část zisku a podnikatel získává zase svůj podíl.

 

 • Asi jako tak, když se rozhodnete otevřít restauraci a jste dva majitelé - jeden se stará o marketing a navyšování obratů (což jsme MY), druhý se zabývá spíše těma starostma ohledně kuchyně, skladu, zaměstnanců, výplat atd., (to je ten náš dodavatel - obchodní partner) a zisky si mezi sebou rozdělí.

 

 • Čím vyšší obrat v eshopu, tím vyšší zisky - jako všude jinde. Velká třešeň na dortu je, že můžeme otevírat i další pobočky eshopů ZCELA ZDARMA.

 • Co je to vlastně ta PYRAMIDA? Kromě toho, že ji najdeme například v Káhiře, tak právě pokud třeba jste někde zaměstnaní nebo někoho zaměstnáváte, tak v pyramidě paradoxně pracujete. Ten majitel nad váma nikdy nebude váš rovnocenný partner. Kdežto v konceptu našeho podnikání jsme si rovni - všichni jsme totiž podnikatelé. Někdo má svůj eshop hodně úspěšný, velké obraty, dokonce i další pobočky eshopů a ten, kdo třeba právě teď začíná má úplně stejnou šanci vybudovat totéž i více!

 

Co se s Podnikej Profi můžeš naučit?

 
 
 • Jak NEPRODÁVAT a díky tomu se stát úspěšným podnikatelem

 • Jak efektivně využít Facebook pro růst svého obchodu

 • Jak funguje tvoje mysl a jak ji můžeš využít ve svůj prospěch celkově v životě

 • Jakým způsobem a zcela zdarma můžeš vybudovat globální byznys

 • Co znamená atraktivní marketing a jak ho uchopit v praxi

 • Jak si vybudovat obraty, které ti zaručí příjem, který si chceš měsíčně nastavit

 • Jak si úspěšně obchod vybudovat zároveň při zaměstnání nebo na mateřské

 • ...a spoustu dalšího ... živá vysílání, koučing, atd.

 

Pokud směňuješ svůj čas za peníze, je to nevýhodný obchod, protože ten čas za peníze zpátky už nekoupíš.

Tato příležitost je něco jako "VOZIDLO," které Tě může dovést k vytoužené nezávislosti. Záleží na každém z nás, jak se rozhodneme ho řídit.

 

Jedno je ale jasné, buď zůstaneš stát na místě se strachem šlápnout na pedál nebo se odhodláš a vyrazíš za novým dobrodružstvím. Na té cestě Tě zcela jistě čeká spousta zatáček a překážek, ale pokud je překonáš a nikdy se nevzdáš, pak do cílové stanice skutečně dorazíš.

Každá velká věc měla jednou malé začátky.

Cítíš se na to, vzít zodpovědnost do vlastních rukou a tvořit si tak konečně život podle sebe?

Jestli ano, tak se ozvi.

Těším se...

 

Monika Švejdová

(zakladatelka projektu Podnikající máma)

Jestli si chceš budovat svobodné podnikání, písni mi na messengeru na Facebooku a můžeš se začít učit v naší online škole, dělat byznys 😉

Podnikající máma

Monika Švejdová

Rákosová 476

Vestec 252 50

Telefon

774 865 151

E-mail

mona@monikasvejdova.cz