BYZNYS BEZ HRANIC

Budujeme si globální byznys

v největším ekonomickém trendu společnosti.

Příležitost pro všechny, kteří nechtějí investovat staticíce do podnikání. Stačí jim nastavený a fungující systém, mobil a chuť se vzdělávat. Pro ty, co mají velkou touhu vybudovat impérium, které jim přinese časovou a finanční svobodu

S radostí a veškerou vírou v Tebe tě zveme na super jízdu. Tenhle projekt vznikal několik měsíců, než získal finanální podobu. Podílelo se na něm mnoho dnes už úspěšných lidí. V začátcích to byl sen, byla to vize, pomoc obyčejným lidem změnit si život. Plno lidí se nám smálo a doufalo, že po nás nezbyde nic, než prázdná slova.

Vytrvaly jsme a sen se stal realitou. Já sama jsem se s malou dušičkou a s malou důvěrou, zda to bude fungovat, zapojila do projektu před 3 lety. A za rok konzistentní práce jsem se dostala na zisky, za které by se nemusela stydět ani TOP manažerka v Praze. Navíc jsem získala svobodu. Je mi jedno co je za den, můžu vstávat bez budíku, můžu téměř cokoli. A to na začátku byla jen vize, ukázat svému dítěti lepší život. Dnes jsem velmi vděčná za tu šanci.

RÁDA BYS ŽILA TAKÉ TAKOVÝ ŽIVOT? VIDÍŠ TO V RŮŽOVÝCH BARVÁCH, ALE NĚCO TĚ DRŽÍ ZPÁTKY?

MÁM PRO TEBE SKVĚLOU ZPRÁVU

 

NENÍ TO TOTIŽ O VĚKU, O TOM CO MÁŠ ZA ŠKOLU

ANI Z JAKÝCH POMĚRŮ POCHÁZÍŠ...

JE TO JEN O TOBĚ, O TVÉ TOUZE NĚCO ZMĚNIT

A O TOM ZDA JE TVÉ "PROČ" SILNĚJŠÍ NEŽ TVŮJ STRACH

Znamená to, že díky tomuto chytrému projektu, uspěješ i ty? Budu upřímná, pravděpodobně, to nedotáhneš ani do půli své cesty, pokud si budeš myslet, že se za tebe vše udělá samo. Pokud nebudeš mít silnou vnitřní motivaci, pokud nebudeš mít rozhodnutí si svůj život změnit, pokud nebudeš mít silné "PROČ", na 100% to nedopadne. Cesta za úspěchem není rovná, je klikatá a jsou na ní pořádné výzvy a překážky, díky kterým rosteme. Však to sama znáš. Za naše neúspěchy nemůže vláda, přítel, manžel či děti. Jsme to my sami, kdo dává životu směr.  

BYZNYS BEZ HRANIC je komunita lidí, kde si předáváme know how, jak podnikat profi s konkrétním dodavatelem a již připraveným eshopem, který láme světové rekordy.

Představ si, že jsi pánem / paní svého času i financí, SVOBODNĚ podnikáš, je ti jedno, kde se zrovna nacházíš - Tvůj obchod funguje, ať jsi kdekoliv, dokonce nikomu neplatíš nájem, nepotřebuješ ani žádné zaměstnance a pracovní dobu...

ZNÍ TO MOC RŮŽOVĚ, ŽE? 🙂 ... tady totiž platí heslo:

Uvidíš, až Uvěříš.

Doména eshopu je stejná pro všechny - je totiž dodavatele, na kterého máme naše online obchody napojeny.

Vybudovaný byznys je TVŮJ MAJETEK, lze ho prodat nebo dědit.

Nepotřebuješ zaměstnance, pracovní dobu a ostatní starosti s tím spojené.

Trend nakupování online stále roste a čím dál více podnikatelů si programuje své vlastní eshopy, všímáš si? Právě takový můžeš mít taky, jen si ušetříš čas, peníze a starosti s celou logistikou, programováním, atd.

Tenhle eshop je totiž už plně připraven k podnikání ze dne na den.

Jak je to možné? Je napojený přímo na dodavatele a už je v něm i to zboží, které naši klienti nakupují online a my nemáme starosti ani s doručením. O sklad a tedy i o to doručení se stará také náš dodavatel.
 
Co je na tom nejkrásnější? Nemusíš mít jenom jeden svůj eshop, ale i pobočky eshopů. V tomto podnikání si můžeš budovat tzv. frenčízu. Přidaná hodnota je tedy i v možnosti expandovat byznys (nejen v ČR, SK, ale i v dalších zemích.)

Jaké obsahuje zboží? Je tam přes 250 položek, od světových patentovaných technologií po jednoduché, velmi efektivní antiaging věcičky. Přehled portfolia eshopu a informace o dodavateli jsou přehledně zpracované, řekni si o něj a pořádně nastuduj. Přístup do tohoto projektu není pro každého, vybíráme si čím dál víc kvůli udržení úrovně tohoto podnikání. Pokud jsi člověk, který většinou hledá nějaký háček, tak garantujeme, že ho najdeš a tím pádem si ušetřeme čas a každý si půjdeme svou cestou. Rádi totiž spolupracujeme s lidma, kteří vidí příležitosti a chtějí to v životě někam dotáhnout.

Je lepší pracovat na svém vlastním snu

po dobu 3-5 let nebo na snu někoho jiného po dobu 40 let?

Porozumění konceptu je klíčové

Klienti, odběratelé daného podnikatele (majitele eshopu) nechodí nakupovat do kamenného obchodu, ale do ONLINE ESHOPU. Vzniká tedy OBRAT a daný dodavatel, který zaštiťuje celou logistiku ohledně eshopu, dodávky, portfolia atd., si vezme svoji část zisku a podnikatel získává zase svůj podíl.

Asi jako tak, když se rozhodnete otevřít restauraci a jste dva majitelé - jeden se stará o marketing a navyšování obratů (což jsme MY), druhý se zabývá spíše těma starostma ohledně kuchyně, skladu, zaměstnanců, výplat atd. (to je ten náš dodavatel - obchodní partner) a zisky si mezi sebou rozdělí. Čím vyšší obrat, tím vyšší zisky - jako v každém podnikání.

Další síla obchodu spočívá v tom, že si daný podnikatel může (nemusí), budovat pobočky dalších eshopů - ZDARMA. V klasickém případě by to bylo hodně náročné, především finančně a časově, nehledě na další starosti s tím spojené. V našem konceptu je to jednoduché.

Nikdo neříká, že je to snadný, ale koncept je jednoduchý. Jinak je to podnikání jako každé jiné, pouze je chytřejší.

SPOLUPRACUJEME S KAŽDÝM?

NE! Vše je zdarma a protože si svého vzácného času vážíme, velmi nám záleží na kvalitě a pointě toho, aby bylo jasné, že si budujeme seriózní byznys. Není čas ztrácet čas a proto nedáme know how a přístup jen tak každému.

Naše heslo je:

"VŠECHNO JDE, KDYŽ SE CHCE"

... a trochu paradoxně zároveň postupem času pochopíš, proč CHTÍT neznamená MÍT a jaké je skutečné tajemství úspěchu.

 

Zisky z obratu eshopu se vyplácí TÝDNĚ

 

Celkově tuto příležitost lze využít buď jako snadnou "brigádu" - sem tam si něco přivydělat nebo to vzít vskutku vážně a vybudovat si stabilní byznys. Nejsou zde ŽÁDNÉ povinnosti ve smyslu vstupních poplatků, povinné kupování nesmyslných balíčků a tak podobně.
 

Je to podnikání jako každé jiné, kromě toho, že tady člověk může začít zdarma, což není moc normální, až to takzvaně "nevoní" a hodně lidí to tímpadem nebere vážne... Tady se ukáže, kdo zvládne uvidět "neviditelné" 🙂

Klíčový rozdíl každopádně spočívá v chytrosti projektu a síly do jakých měřítek ho můžeš vybudovat.

Nejčastější otázka: Jde o tu pyramidu, o to MLM?

MLM z 90.let, které lidi stále pamatují ve stylu: prodávat, nahánět, uhánět, vybírat od lidí poplatky, upisovat někoho pod sebe, pyramida atd.

Nic takového v tomto duchu není součástí našeho konceptu. Bude to tak na první dojem v někoho očích, kdo ještě není vzdělaný, možná vypadat, protože na network marketingu to založené je, stejně jako prakticky vše v dnešní době. Jenže tady jde o jiný princip, než si většinou lidé myslí.

Network marketing děláme běžně každý den a díky skvělým lidem, kteří tu cestu vyšlapali se lze naučit, jak je možné tento byznys 21.století uchopit v tom správném duchu. Tedy stát se Profi Podnikatelem a NE PRODEJCEM. Je v tom vážně VELKÝ ROZDÍL.

Paradoxně všechny korporátní firmy jsou na princu pyramidy - mrkni na schéma a schválně, zda přijde uvědomění, že pokud jsi zaměstnancem v korporátu, tak máš hodně mizivou úspěšnost v tom, že se z tebe stane generální ředitel firmy a budeš brát jeho plat 😉

Co se můžeš naučit?

V tomto podnikání se neschováváme za společnost, ale poctivě budujeme právě svoji vlastní značku - své jméno. Náš dodavatel je skvělý obchodní partner, díky kterému eticky budujeme globální byznys. Žádné zastaralé formy a neetické prodejní způsoby MLM nejsou součástí tohoto projektu! Čím víc člověk ví, tím víc je překvapen. Žijme přítomností, už je rok 2021 🙂

 
  • Jak efektivně využít Facebook a jiné sociální sítě pro růst svého obchodu

  • Jakým způsobem a zcela zdarma můžeš vybudovat globální byznys

  • Co znamená atraktivní marketing a jak ho uchopit v praxi

  • Jak si vybudovat obraty, které ti zaručí příjem, který si chceš měsíčně nastavit

  • Jak si úspěšně obchod vybudovat zároveň při zaměstnání nebo na mateřské

  • Jak funguje tvoje mysl a jak ji můžeš využít ve svůj prospěch celkově v životě
  • ...a spoustu dalšího ... živá vysílání, koučing, pravidelné zoom konference, atd. Zkrátka tady není na nic člověk sám, vždy je kam sáhnout pro pomoc. Jen je potřeba si o ní říci

 

Pokud směňuješ svůj čas za peníze, je to nevýhodný obchod, protože ten čas za peníze zpátky už nekoupíš.

"JE TOTO PODNIKÁNÍ VHODNÉ PRO KAŽDÉHO?"

Ano, pro muže i ženy, kteří již podnikají nebo zkušenost s podnikáním nemají a chtějí začít.

Je to také velmi ideální pro maminky na mateřské a celkově pro všechny, kteří se třeba touží vymanit ze zaměstnání, které je nenaplňuje. Nebo i pro ty, kteří si chtějí při své práci jenom pohodlně přivydělat.

Tento projekt je skvělý odrazový můstek a pomocník nejen při startu podnikání.

Každá velká věc měla jednou malé začátky.

Příležitost, která mi změnila život

aneb a co když to jde jinak?

CHCEŠ TAKÉ VYUŽÍT PŘÍLEŽITOSTI, DÍKY KTERÉ SI SPOUSTU LIDÍ PLNÍ SVÉ SNY?

Více informací ke konceptu a hlavně k dodavateli tohoto eshopu jsou k dispozici v tajné FB skupině, kde je vše shrnuto a podle toho následně člověk ucítí, zda to s ním rezonuje.

Řekni si o přidání a uvidíš, jak s tím pak budeš chtít naložit.

Napiš mi na messenger a pokud budeme stejná krevní skupina a bude nám to spolu ladit,

s radostí ti otevřu dveře do našeho podnikatelského projektu.

Ať se ti daří. M.