Příběh Jany Jílkové – zakladatelky projektu Zdraví 3 v 1

Janu Jílkovou vnímám jako milovnici všeho, co má dočinění s přírodou a našim zdravím. Pokud máte rádi ekologii a zdravý životní styl, tak věřte, že na webu Jany Jílkové budete jako doma. 😉

Jaké bylo Jany „PROČ“? Proč se pustila do podnikání?

Pár let před tím, než jsem začala tvořit svůj web, jsem v sobě cítila velkou touhu nějak pomáhat. Pořád jsem ale nemohla přijít na to, jak, a co vlastně má být mé poselství, můj životní úkol ?Čím mám být prospěšná světu ? Odmala se zajímám o bylinky, také ráda vařím, mám ráda astrologii a podobné záležitosti. Když se to všechno spojí dohromady, už to začne dávat smysl. A pak přijde pár zásadních životních zvratů, jako je předčasná smrt mého bratra, setkání s dulou, nemoc mého muže…..

Díky osobní zkušenosti jsem se přesvědčila o tom, že naše psychické rozpoložení dokáže vyvolat nemoc

Stejně tak ji dokáže i vyléčit. Proto nahlížím na zdraví člověka nejen ze strany fyzického těla. Proto se můj web jmenuje Zdraví 3v1 – znamená to, že zdraví vzniká spojením 3 aspektů (těla, mysli a duše) v 1 celku (člověku). Ráda vymýšlím zdravé recepty a snažím se zdravě stravovat, ale už vím, že „jen“ zdravá strava nestačí. K tomu se přidala moje velmi silná touha po svobodě, nejsem prostě zaměstnanecký typ, co rád chodí do práce na šestou, v 10 h jde povinně na svačinu a ve 14h odchází. A tak podobně…..Když z toho všeho logicky vyplynulo, že by bylo fajn podnikat online, pustila jsem se do tvorby webu.

Byla jsem zrovna na rodičovské dovolené a tak se další moje „PROČ“ týkalo dětí a později i mého muže

Vlastně to také souvisí se svobodou. Chci je vozit do školy, chci je vyzvedávat, chci s nimi trávit čas a nemuset se bát, když onemocní, že s nimi nemůžu být pokaždé doma, protože by mě mohli z práce vyhodit. Další „PROČ“ se týká mého muže, kterému lékaři před 3 roky zjistili zhoubný melanom. Na vyříznutí zvětšeného znaménka musel čekat cca 4 měsíce, což se bohužel projevilo na jeho zdraví.
Má psychické následky, trpí závratěmi, které začaly v době, kdy čekal na vyříznutí.
Mám touhu o něj hodně pečovat, doma ho masíruji a celkově se snažím o jeho co největší uvolnění aby se alespoň na chvíli cítil dobře.
Což úplně dobře nejde, pokud dojíždíte do práce.

Mám radost, že jsem se odhodlala něco začít měnit

Baví a naplňuje mě můj web, a všechno ostatní okolo. Psaním článků jsem si splnila sen z dětství, stát se novinářkou.
Vymýšlím zdravá jídla, recepty pak dávám na web. Moc mě těší, když mi někdo napíše, že se mu to líbí, že mu jídlo chutnalo, nebo žádá o radu. Poslední dobou se začínají věci dávat více do pohybu a na tom má velkou zásluhu Monika Švejdová a její Klub. Měla jsem potřebu jemné ženské energie a vstupem do Klubu jsem tuto potřebu plně uspokojila.

Cítím se tam přesně tak, jak jsem se chtěla cítit

Monika je velmi sympatická, pracovitá a intuitivní žena, která dokázala vytvořit útulné teplé hnízdečko plné lásky a podpory. Mám ráda její tréninky, ve kterých vždy zažiji několik AHA momentů, ačkoli podobné téma už jsem třeba slyšela. Monika to prostě dokáže skvěle podat a vysvětlit. Vryje se vám do srdce. Oceňuji také podporu ostatních členek, je to prima partička. Konečně se posouvám dál a těším se na nové příležitosti.

Klub doporučuji každé ženě, která potřebuje postrčit, dostat podporu v tom svém nápadu a přitom se nechat hýčkat společnou ženskou energií, která je opravdu velmi mocná. Rozhodně vás to tady nakopne a posune směrem k vaší touze něco změnit.

Jana Jílková

 

 

Monika Švejdová
Podporovatelka žen, které chtějí objevit svůj potenciál a ukázat ho světu ve formě vlastního podnikání. Zakladatelka projektu Podnikající máma >>. Autorka online programu Probuď svůj potenciál >>. A průvodkyně pro všechny, co se rozhodli jít cestou svobodného podnikání.

DEJ A BUDE TI DÁNO

Daruj kaši, zachraň dětský život a získej zdarma online program k probuzení svého potenciálu  >>>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů