Proč jsem se rozhodla budovat si online podnikání? [Příběh Verči Slavíkové]

Když jsem byla dítě, moji rodiče pracovali v klasickém zaměstnání, ale později se táta rozhodl začít podnikat. Tenkrát jsem to tolik nevnímala, ale dnes si uvědomuji, že mi to bralo tátu. Neměl už tolik času jako dříve, někdy přespával v práci, protože nestíhali a byl unavený ze všech starostí, co běžné podnikání přináší. Možná proto, jsem nikdy neměla podnikatelské ambice.

Po skončení střední školy jsem chodila klasicky do práce a vystřídala několik různých zaměstnání.   A že jich bylo 🙂 Od servírky přes kostymérku na Barrandově a delegátku v zahraničí až po instruktorku lyžovaní a snowboardingu. To je hodně zkrácený seznam : ) . Každopádně to byly práce, které mě bavily, ale rozhodně mě nenaplňovaly.

A pak jsem potkala svého partnera a narodily se nám dvě krásné děti a začalo nové období mého života „mateřská“ (rozhodně ne dovolená).

Partner v té době začínal podnikat a naše finanční situace nebyla nic moc

Nakonec jsme podnikání museli zastavit a odložit na neurčito a zbyly nám jen dluhy.  Byla to další zkušenost, že podnikání není žádná sranda.

Já byla doma, vyčerpaná a frustrovaná, že nemůžeme s dětmi pořádně nikam vyrazit a partner se vrátil do práce, kde byl od rána do večera i soboty a občas i neděle. Před dětmi jsem se snažila být v pohodě, ale moje vnitřní já křičelo o pomoc.

Pak přišel den, kdy jsem si řekla a DOST a začala se změnami sama na sobě

Začala jsem cvičit a zajímala se o osobní rozvoj. To mi pomohlo k tomu, abych se cítila v pohodě.  Jenže čím dál častěji jsem myslela na to, že než se naději budou obě děti ve školce a já půjdu do práce a začala si klást otázky typu: Co budu dělat? Jaká práce by mohla být časově v souladu s rodinou?  Věděla jsem, že do klasické práce můžu jít vždycky, ale něco mi říkalo, hledej to, co by tě bavilo, naplňovalo a vydělalo, máš na to ještě dva roky, tak mysli!!!

No můžu Vám říct, nevymyslela jsem vůbec nic. Už jen proto, že jsem multifunkční člověk, který v životě zkusil mnoho profesí a vesměs mu všechno šlo dobře (tedy skoro všechno), ale co z toho mě opravdu naplňovalo? Mám spoustu pracovních zkušeností, zážitků, i dobrodružství a jednu dobu jsem vydělávala i dost peněz, ale naplnění? A tak jsem se přihlásila do programu Probuď svůj potenciál od Monči Švejdové, za který jsem neuvěřitelně vděčná.

Díky Moni, ukázala jsi mi směr a probudila mě. Program mě vyloženě nakopl a já si začala postupně uvědomovat, nejen co mě baví, co umím dobře, ale hlavně co mě naplňuje a co v životě vlastně chci!!!

A jak už to tak bývá, když změníme své myšlení, ujasníme si, co v životě chceme a začneme se na to soustředit, začnou nám do života přicházet nové příležitosti

A jedna taková mi do života před nedávnem přišla. Je to příležitost, kde můžu pracovat na své budoucnosti. Příležitost, která nabízí časovou i finanční svobodu. Příležitost, kde Vás podpoří všichni, kteří v projektu jsou, i ti nejúspěšnější. A ano, je to podnikání, ale ne klasické nýbrž chytré, moc chytré.  Bez nulových nákladů, můžete podnikat kdykoliv a kdekoliv.

Uvědomuju si, že tady jsem pánem svého času a tvůrce svého života.  Že můžu na své cestě pomáhat dalším lidem a ukázat jim správný směr.  Zjistila jsem totiž, že právě pomoc druhým mě naplňuje a posiluje.

Takže pokud chcete ve svém životě něco změnit, tak vstaňte a jděte do toho. Běžte si za tím a nevzdávejte se! Vezměte život do svých rukou a využívejte příležitosti, které Vám život nabídne. Staňte se tvůrcem svého života.

S láskou Veronika

JAK VYBUDOVAT PROSPERUJÍCÍ ONLINE PODNIKÁNÍ

série tří webinářů, který ti pomohou na cestě k úspěchu

začínáme 19.6. - 21.6. 2023  

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.