Rozhodla jsem se jít do akce a založila projekt Neboj se mateřství

Většina žen se rozhodne začít podnikat v době, kdy je s dětma doma. Když se staneme mámou, tak se nám úplně změní priority (však to každá známe). Trendem dnešní doby je, jít příkladem svým dětem, učit je zodpovědnosti, úspěchu, pokory, uznání, tvorbě, zkrátka být sami sebou. Aktuálně padají systémy, které jsou postaveny na strachu a autoritách a díky online světu vzniká plno krásných a užitečných projektů, které inspirují další lidi. Jedním takovým projektem je i projekt Neboj se mateřství, který založila Iveta Krošláková. V tomto článku se můžete inspirovat její cestou. Věřím, že vás to posune zas o kousek dál a půjdete také do akce.

Než jsem se stala mámou

Než jsem se stala mámou, měla jsem velmi jasnou a jednoduchou představu, že se po dvou letech vrátím do práce, dítě půjde do soukromé školky a všichni budeme spokojeni.  Příchod dítěte ovšem ve skutečnosti pro mě znamenal úplně něco jiného, než jsem si představovala. Vůbec jsem tehdy netušila, jak obrovskou změnou budu procházet, jak se mi změní myšlení a vnímání, jak změním svůj pohled na sebe, na dítě i na život.

Po necelých dvou letech od narození první dcerky se nám narodila druhá holčička. A já si začala uvědomovat, že to co mě dělá šťastnou je právě ten čas. Ten čas, který si můžu organizovat já sama. Neříkám, že těch povinností na mateřské není někdy až moc, ale přesto jsem paní svého času. Nezvoní mě ráno budík, nemusím být v přesnou hodinu někde a taky tam daný počet hodin pobýt.  Najednou jsem zjistila, že nechci, aby tohle ukončením rodičovské dovolené pro mě skončilo. Chci tady být pro své děti, když to budou potřebovat a ne jenom když budu mít chvíli volna po práci. Časová svoboda se stala mým silným PROČ. A tohle byl velký začátek přemýšlení o tom, jak to ale udělat.

Na náhody nevěřím

Až jsem jednou čistě náhodou – nebo vlastně ne, na náhody nevěřím, prostě se ke mně dostal projekt Podnikající máma, a já došla k velkému uvědomění. Ano, chci podnikat. Chci být paní svého času. A začala jsem hledat, co bude to, v čem budu podnikat. Každopádně jsem chtěla, aby to bylo něco, co bude mou vášní, v čem jsem dobrá, z čeho budu mít radost, ale hlavně, aby to bylo něco, co bude pomáhat druhým. Měla jsem před sebou ten svůj sen, tu svojí vizi, ale pořád jsem nevěděla, jak to uchopit.

A právě díky Podnikající mámě, díky Monice a jejímu klubu jsem našla ten způsob. Když Monika klub založila, vůbec jsem neváhala a tak nějak jsem vnitřně cítila, že právě tohle potřebuji pro svůj posun. V klubu nacházím obrovskou dávku podpory, spoustu inspirace, motivace a to správné vedení potřebné k realizaci svého snu. Pro mě jsou velkým přínosem, také stejně naladěné mámy, které na sobě pracují a taky mají své vize a jdou nadšeně za nimi.

A kam jsem se díky klubu dostala? Založila jsem projekt Neboj se mateřství, který jsem nedávno spustila, a začíná se mi plnit můj sen. Píšu e-booky, připravuji semináře, tvořím léčivé básně. Tohle tvoření a tahle seberealizace je pro mě nesmírně naplňující. Projekt Neboj se mateřství pomáhá mámám, zejména těm nastávajícím, a je zaměřen na mateřství jako na cestu osobního růstu, která je mnohdy hodně složitá.

Jsem nesmírně vděčná za tu podporu co nám Monika v Klubu Online Podnikatelek dává. Protože právě i díky ní jsem to nevzdala, i přesto že jsem si procházela krizemi typu, že to co chci dělat, nemá smysl  nebo že to přece nemůžu dokázat.

Chtěla bych povzbudit i další mámy, které hledají tu svojí cestu, jak se realizovat nebo už mají vizi a neví jak to uchopit, aby se neváhaly obrátit na Moniku a vstoupily k nám do klubu. Důležité je, si na začátku uvědomit svoje PROČ. A pak už vás nedokáže zastavit ani jakkoliv složité JAK. A na tohle složité JAK je ideální volbou právě KLUB ONLINE PODNIKATELEK.

S láskou Iveta

 

Monika Švejdová
Podporovatelka žen, které chtějí objevit svůj potenciál a ukázat ho světu ve formě vlastního podnikání. Zakladatelka projektu Podnikající máma >>. Autorka online programu Probuď svůj potenciál >>. A průvodkyně pro všechny, co se rozhodli jít cestou svobodného podnikání.

DEJ A BUDE TI DÁNO

Daruj kaši, zachraň dětský život a získej zdarma online program k probuzení svého potenciálu  >>>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů