Úžasný TIP jak na strie a povadlou kůži po porodu

Dnes vám Podnikatelka Radka Železná přináší

Úžasný TIP jak na strie a povadlou kůži po porodu

Znáte ten pocit, když porodíte své vytoužené dítě a zůstane vám po něm povadlé a striemi zohavené břicho?

Já ten pocit znám. Procházím si tím, právě teď. Po porodu se mi tělo dost změnilo, přibrala jsem neuvěřitelných 37 kilo! Kila mi napáchala veliké škody na mém břiše a stehnech v podobě strií a vytahané kůže. O tom, jaký to mělo vliv na mé sebevědomí, raději nemluvím. Však si to dokáže představit sami.

Nechtěla jsem se s takovým stavem smířit

Čím více, jsem o striích četla, tím více jsem se utvrzovala v tom, že tento problém nemá řešení. Naštěstí jsem se nevzdala a našla něco, co umí velice uspokojivě tento problém řešit.

Co mi pomohlo?

Začala jsem pravidelně masírovat své břicho speciálním gelem a chytrým patentovaným pomocníkem k domácímu užití. Používám ho každý den 10 až 20 minut. A jsem opravdu nadšená. Wow. Už po prvním použití jsem cítila, jak se má kůže napíná a vyhlazuje, také tuková zásoba mizí.

Jsem teprve na začátku, ale už teď vím, že v proceduře budu pokračovat, dokud nebudu s výsledkem spokojená na maximum a poté už budu pouze jednou za dva až tři týdny výsledek udržovat.

Vím, že tento problém trápí hodně žen. Nejde ani tak o fyzický vzhled jako o psychický pocit ze ztráty na atraktivitě.

Jsem nadšená, že jsem objevila tuto patentovanou technologii a změnila celkově postoj k tomu, že můj stav je neměnný.

Za prvé vše je jen v naší hlavě a za druhé mám skvělé řešení, o které jsem se potřebovala s vámi podělit. A uznejte sami, že není nic lepšího než mít ze sebe skvělý pocit. Protože to co máme uvnitř, se pak následně promítá ven do našeho světa.

Můj výsledek po 6 týdnech používání

Pokud jste se v mém příběhu poznaly a chcete pomoci svému bříšku k lepšímu vzhledu, obraťte se na mě a moc ráda vám pomohu.

Není krásnější ženy plné sebevědomí a sebelásky

Radka Železná

zeleznar@gmail.com

 

Monika Švejdová
Podporovatelka maminek, které chtějí objevit svůj potenciál a ukázat ho světu ve formě vlastního podnikání. Zakladatelka projektu Podnikající máma >>. Autorka online programu Probuď svůj potenciál >>. Zakladatelka výzvy k probuzení ženského potenciálu >> Spoluautorka Klubu podnikavých maminek >>. Autorka ebooku Do naha>> a Více o mně se dozvíte tady>>

Buď tam, kde je podpora

Pro všechny, co chtějí růst >>>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.