Podnikatelka Lenka dává skvělý tip na krásné řasy

V rámci našeho testování pro vás máme další osvědčený TIP, tentokrát od Lenky

Ahoj, jmenuji se Lenka. Je mi 30let a jsem máma 2letého syna Patrika a jako každá jedna žena jsem vždycky chtěla mít řasy, až do nebe. 🙂

Ještě než jsem začala podnikat, tak jsem před mateřskou dovolenou byla učitelka a dennodenně jsem komunikovala s lidmi, tak vím jak je oční kontakt důležitý, protože oči jsou brána do duše. Po porodu jsem asi dala řasy do vínku synovi, jelikož stav těch mých se rapidně zhoršil. Řasy mi vypadávaly, byly slabé, řídké a krátké. Po kojení vlivem hormonů to bylo horší a horší a já se začala smiřovat s tím, že jsem obětovala vše, co bylo možné.

Malovala jsem si alespoň silnou linku, abych si oči aspoň trochu zvýraznila

Přesto jsem dál pátrala po „zázraku“, který mi znovu vykouzlí pohled mrkající panenky.

Už jsem ten boj pomalu začala vzdávat, než najednou…

Asi rok po porodu jsem čistě náhodou u ranní kávy narazila na produkt, který se týkal mého problému. Jednalo se o sérum na křehké poničené krátké řasy. Říkala jsem si, že už nemám opravdu co ztratit a tak to vyzkouším. Produkt jsem si objednala a přibalila si ještě k tomu skvělou řasenku, která má řasy opticky prodloužit ještě více.

Moc jsem se těšila na to, až budu mít zpátky svoje řasy a sebevědomí

Hned jak mi sérum a řasenka z eshopu dorazily, postupovala jsem přesně podle návodu. Sérum jsem dávala ráno na nenalíčené řasy, chvilku počkala a nanesla řasenku. Okamžitý výsledek byl fascinující, když jsem v zrcadle uviděla výraznější a hustší řasy lemující moje oči. Dalších 14 dní jsem postupovala stejně a nic moc nového se nedělo. Ačkoliv řasy nijak rapidně nerostly, ani se nelámaly a nevypadávaly a už tohle byl pro mne velký úspěch.

S řasenkou jsem nicméně vypadala dosti výrazně a lidé si začali všímat prvních změn.

Foto: vlevo řasy po používání séra ; vpravo řasy se sérem a řasenkou

Trvalo to přesně dva týdny

Přesně po dvou týdnech pravidelného používání jsem zaznamenala první známky růstu a po necelém měsíci změny zaznamenalo i mé okolí a začalo se zajímat, co dělám jinak, že mi rostou krásné dlouhé, husté kvalitní řasy.

Za dva měsíce jsem měla krásné a dlouhé řasy a lidé se mne začali dokonce vyptávat, kam chodím na umělé řasy 😀

Když jim vysvětluji, že to jsou moje řasy, skoro nevěří. Já jsem si ale jistá. Jsem spokojená, vděčná a šťastná, že to jsou opravdu moje řasy, že nemusím nikde chodit dávat nehorázné peníze za doplňování, nemusím trávit čas a hodiny v salonech a raději je trávím se svým synem venku v přírodě. Řasy mi nepadají, mám je silné a jediný problém, který mám je ten, že je otírám o sluneční brýle při mrkání.

Když si je ještě namaluji vrstvou doporučované řasenky ze stejné řady, otevřou a projasní se mi oči o 360stupňů a když dám vrstvu ještě jednu navíc, cítím, jak se opírají o obočí.

Zase mohu s lidmi mluvit tváří v tvář a zhluboka se jim u toho dívat do očí. Moje řasy mi oči otevřely dokořán, a jakožto ženě, která se ráda líbí, mi dodaly trochu toho sebevědomí a s ním i pocit štěstí. No, a když jsem šťastná já, je nejšťastnější i můj syn. A to je pocit k nezaplacení.

Monika Švejdová
Podporovatelka maminek, které chtějí objevit svůj potenciál a ukázat ho světu ve formě vlastního podnikání. Zakladatelka projektu Podnikající máma >>. Autorka online programu Probuď svůj potenciál >>. Zakladatelka výzvy k probuzení ženského potenciálu >> Spoluautorka Klubu podnikavých maminek >>. Autorka ebooku Do naha>> a Více o mně se dozvíte tady>>

Buď tam, kde je podpora

Pro všechny, co chtějí růst >>>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.