Toužíte mít doma originální kousek? Navštivte Petry eshop.

Petra Uharček, tak to je ona, úžasná tvůrkyně 🙂

Je mi ctí, že se s Péťou znám osobně. Poznaly jsme se v mém klubu v rámci projektu Podnikající máma, kde pomáháme ženám objevit jejich potenciál a ukázat ho světu ve formě podnikání.

Tato žena dokáže svou kreativní sílu přeměnit do úžasných bytových dekorací,  přečtetě si její příběh a určitě navštivte její eshop. Jsou tam opravdu bravurní kousky.

Příběh Péti

Mít jednou svůj malý krámek. Papírnictví, květinářství nebo kavárničku. Čas od času jsem si takhle povzdychla. Miluju totiž kreativní tvoření, květiny a jídlo.

Měla jsem ale svojí práci, kde jsem se kreativně vyřádila dost, takže jsem to nikdy neřešila dál. Ovšem byly to roky plné stresu a přesčasů. Na odchod na mateřskou jsem se proto vyloženě těšila. Plánovala jsem si jí užít beze zbytku v klidu a v pohodě doma.

Jenže člověk míní a život mění, jak se říká

První měsíce po narození prvního syna jsem se aktivně vrhla do psaní blogu, kde jsem vymýšlela různé kreativní tutoriály, učila se fotit se zrcadlovkou a dělat různé foto kompozice. Opět jsem v sobě probudila mé tvořivé já a vytvářela různé dekorace, které jsem pak čas od času prodávala na místním trhu, organizovala jsem různé workshopy pro děti a zkrátka jsem se pomalu začala znovu kreativně realizovat.

Po narození druhého synka jsem zjistila, že návrat do práce asi nebude úplně jednoduchý a že bych ráda pracovala tak, abych byla co nejvíce flexibilní k dětem. A v tu chvíli se mi v hlavě opět otevřela myšlenka podnikání. Rozjet něco svého a řídit si práci podle sebe. Ale co, vrtalo mi hlavou. Nápadů bylo hodně, ale odvaha některý z nich realizovat nikde. Stejnou situaci prožívala moje dobrá kamarádka, a tak jsme dospěly do fáze, kdy jsme jedna druhou postrkovaly ke zdárnému vykročení z komfortní zóny a založení svojí značky. Zní to jako pohádka, ale není to tak jednoduché, jak se zdá.

Tedy, zřídit si živnostenský list a otevřít eshop je hračka, ale jak sehnat zákazníky? To je oč tu běží. Jak se zviditelnit, jak k sobě přilákat lidi, kteří jsou stejně naladěni a líbí se jim to, co dělám. Důležité je sdílení. Sebe sama. Duše, která stojí za každým projektem. Příběh, který produkt dotváří, dělá ho jedinečným. Zákazník se musí s produktem ztotožnit, zjistit proč by ho měl vlastnit.

Proto neusínám na vavřínech a snažím se stále vzdělávat, pracovat na sobě a propojovat se s lidmi, kteří jsou na stejné vlně.  Navíc ekonomika a nové trendy jdou stále dopředu a v podnikání je důležité držet krok s novými technologiemi. Proto také tolik využívám možností online vzdělávání, které považuji za perfektní variantu právě pro nás maminky.

Dostupnost informací je neomezená, takže je dost jednoduché najít přesně to, co člověk potřebuje. I já jsem součastí klubu v rámci projektu Podnikající máma, který hezky a přehledně připravila Monča & Martina a který mohu vřele doporučit. Super na něm je, že holky člověka neustále nutí se zamýšlet a posouvat své hranice dál a navíc se díky klubu můžete propojit s dalšími zajímavými ženami.

Jsem stále na cestě za poznáním a těším se, co mi život přinese.

Monika Švejdová
Podporovatelka žen, které chtějí objevit svůj potenciál a ukázat ho světu ve formě vlastního podnikání. Zakladatelka projektu Podnikající máma >>. Autorka online programu Probuď svůj potenciál >>. A průvodkyně pro všechny, co se rozhodli jít cestou svobodného podnikání.

DEJ A BUDE TI DÁNO

Daruj kaši, zachraň dětský život a získej zdarma online program k probuzení svého potenciálu  >>>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů