Zákon přitažlivosti

Dnes si budeme povídat o Zákoně přitažlivosti

Jestli už ho znáte tak to bude fajn a jestli ho neznáte, tak vás třeba o něco obohatíme.

Já jsem na zákon přitažlivosti přišla úplnou náhodou, jsou to tři roky zpět, kdy se ke mně dostala kniha Tajemství od mé kamarádky. Do té doby jsem vůbec nevěděla o co jde.

Kdo nemá knihu doporučuji shlédnout tento dokument

Kdy jsi na zákon přitažlivosti narazila ty a v jakém to bylo životním období?

Protože já jsem tenkrát prožívala ne moc šťastné období. A já si myslím, že informace o Zákoně přitažlivosti chodí k lidem, v ten pravý čas. V čas kdy si potřebují změnit život k lepšímu.

Bylo to u tebe také takto?

Shodou okolností jak jsi to řekla, tak dost podobně, teď na podzim to budou 3 roky, kdy mě moje kamarádka přivedla na dokument Tajemství, knížku jsem četla až následně potom. Bylo to na základě toho, že jsem prožívala období, kdy jsem se nechávala hodně ovlivňovat vnějším světem. A nebylo to zrovna růžový období, a už vůbec ne podle mých představ a shodou okolností jsme řešily už i podnikání. Já jsem měla ke všemu celkem negativní postoj.

Na ten popud se mě má kamarádka zeptala, zda jsem právě viděla dokument Tajemství. Vyhledala jsem si ho a od té chvíle to všechno začalo. Byla jsem nadšená a hned jsem si myslela, že začnu myslet pozitivně a všechna moje přání se začnou plnit. Udělám si nástěnku přání. A všechno bude fungovat.

 Jakmile se do toho člověk dostane, začne to studovat a zabývat se tím, tak zjistí, že to není až tak jednoduchý a že se musí naučit spousta dalších věcí. A třeba hodně lidí dělá chybu, jako jsem dělala já, na začátku. Myslí si, že si udělá nástěnku přání a bude si něco přát. A následně doufá, že se to splní. Ale ono to tak nefunguje. Člověk musí umět prožívat pocity a nejdůležitější je vděčnost.

Pokud člověk není vděčný za to co má teď, tak přirozeně nemůže nikdy dostat víc.

Já jsem zjistila, že my musíme žít tady a teď, zkrátka přítomností. Tady a teď naplno. Když se stále budeme těšit na něco, co bude, nebudeme aktivní a nebudeme žít přítomností, tak se nikdy nic nestane. Protože stále na něco čekáme.

Nesmíme jen doufat.

Jak už jsem říkala, Zákon přitažlivosti přijde k lidem, kteří jsou v těžké životní situaci. A myslím, že je to dobrý start, proto si změnit život, přeprogramovat si svoje vzorce chování a žít tak, jak my sami chceme.

Protože my sami jsme tvůrci svého vlastního života.

Jak tobě zákon přitažlivosti funguje?

Jak to člověk žije, tak doba splněných přání se krátí. Dřív mi trvalo třeba rok, než se mi přání splnilo a dnes už je to třeba jen tři měsíce.

Byl u tebe začátek taky těžkej? A jak je to teď?

Stejně tak jak se učíme chodit a jiné věci. Je potřeba to dostat pod kůži. Je třeba intenzivně na tom pracovat, protože čím více s tím člověk pracuje, víc tomu rozumí a tím víc se vše začne dít rychleji. Zkrátka už to má v krvi a o to je to pak zajímavější.

Hlavně je důležitá trpělivost, nedělat nic na sílu vůle a nevzdávat to.

Monika Švejdová
Podporovatelka maminek, které chtějí objevit svůj potenciál a ukázat ho světu ve formě vlastního podnikání. Zakladatelka projektu Podnikající máma >>. Autorka online programu Probuď svůj potenciál >>. Zakladatelka výzvy k probuzení ženského potenciálu >> Spoluautorka Klubu podnikavých maminek >>. Autorka ebooku Do naha>> a Více o mně se dozvíte tady>>

Buď tam, kde je podpora

Pro všechny, co chtějí růst >>>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.