Ze zaměstnankyně banky podnikatelkou [Příběh Lucky Štrupové]

Ze zaměstnankyně banky podnikatelkou

Dnes vám „nesu“ další inspiraci od ženy, která to dokázala. 🙂 Lucka je úspěšná podnikatelka a členka našeho klubu. Tak krásné počteníčko a hodně úspěchů na vaší cestě.

Znáte ta rána v posteli, zazvoní budík, který s odporem vypínáte a přejete si, abyste mohli ještě chvilečku, alespoň maličkatou chvilečku spát. Každý den ten stejný scénář, vstát, uhnaná po ranním maratonu se snídaní, oblékáním a každodením nedobrovolném odchodu dcery Karolínky do školy, běžíte do práce, kterou bytostně nenávidíte. Odpracujete si své a vracíte se domů, kde váš každodenní maraton pokračuje. Úkoly do školy, úklid, vaření na druhý den, večeře atd atd. Všechny to známe.

Než jsem začala podnikat, byla jsem zaměstancem banky

Byla jsem zaměstnancem jedné nejmenované banky, svou práci jsem milovala a nenáviděla zároveň. Milovala jsem vždy práci s lidmi, ráda jsem si s klienty povídala, řešila momentální životní situace, alespoň částečně pomáhala s plněním jejich snů a cílů. Na druhou stranu mě doslova ničil tlak vedení. Práci jsem si neustále nosila domů, pořád přemýšlela co vše musím zítra zařídit, komu zavolat, co dořešit, a na co jsem v tom závalu povinností zapomněla.

Přišlo vysvobození. Vymodlené těhotenství a po 11 letech vymodlená druhá dcerka Laduška.
Když byl Ladušce necelý rok, hledala jsem přivýdělek ke své RD a objevila firmu Eurona by Cerny. MLM jsem se již částečně věnovala několik let ale žádná firma, žádný výrobek ani systém odměn mě do teď tolik neoslovil. Doslova jsem se zamilovala s prvním voňavým balíkem.

Eurona pro mě není jen obrovskou příležitostí k finanční nezávislosti ale především životním posláním. Každý máme možnost zvolit si svou vlastní cestu, a já ji našla. Od začátku jsem věděla, že to je to, co chci celý život dělat, že už se nikdy nechci vracet do práce, kde mě nikdy nikdo dostatečně nedocenil, kde si nikdy nesáhnu na vyšší finanční odměnu a vždy budu pracovat na sny a cíle někoho jiného. Uvědomila jsem si že to co chci, je pracovat na své sny a cíle. Že chci mít možnost většího finančního ohodnocení a možnost kariérního a hlavně osobního růstu.

Žádný úspěch vám nespadne do klína jen tak

Začala jsem opravdu velmi tvrdě pracovat, vzdělávat se a krůček po krůčku budovat své vlastní podnikání. Dnes jsem podnikatelkou, s velkým týmem úspěšných a stejně nadšených žen. Můj život se změnil od základu, mám vybudovanou finanční jistotu, svobodu a nezávislost. Svou práci dělám z domova, jsem své rodině stále k dispozici. Už nikdy nemusím řešit neschopenky, dovolené a paragrafy kvůli nemoci dětí. Nejdůležitější pro mě ale na tom je, má vlastní seberealizace, konečně dělám něco co mě naplňuje, co má smysl a pomáhám dalším ženám plnit si sny a měnit jejich životy.

Proč jsem členkou klubu?

Do klubu jsem vstoupila před několika měsíci právě z důvodu vzdělávání a osobního růstu. Monča mě uchvátila právě svým citlivým a individuálním přístupem. V klubu čerpám spoustu rad a tipů které mohu aplikovat v praxi nejen u sebe, ale i při vzdělávání svého týmu. Rozhodně doporučuji každé ženě, která je ochotná na sobě opravdu pracovat, vzdělávat se a jít si za svým cílem.

„Jestli najdeš v životě cestu bez překážek, určitě nikam nevede.“

Děkuji ti

L. Štrupová ❤
Monika Švejdová
Podporovatelka žen, které chtějí objevit svůj potenciál a ukázat ho světu ve formě vlastního podnikání. Zakladatelka projektu Podnikající máma >>. Autorka online programu Probuď svůj potenciál >>. A průvodkyně pro všechny, co se rozhodli jít cestou svobodného podnikání.

DEJ A BUDE TI DÁNO

Daruj kaši, zachraň dětský život a získej zdarma online program k probuzení svého potenciálu  >>>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů